SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na mase i siłe do 300-400 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
wiek: 21 lat
Waga około 90kg zero tłuszczu wzrost 190
masa masa siła
staż... cieżko policzyć zaczynałem bardzo dawno ale miałem przerwe długą długą przerwe, spowodowana brakiem czasu ale do siłki mnie cały czas ciągnie dlatego znowu trenuje ..
ostanio brak suplamentów... ostatnio to barłem coś ze 3-4 lata temu kreatyne dextrose białko, i trochę sterydów
Teraz nie zamierzam się bawić w żadne sterydy, jedynie odżywki i ciężka praca
finannse myśle że mogę przeznaczyć te 300 max 400 zł

Ostatnio żuciłem palenie i mam trochę słabo kondycję ( słabo- napewno gorszą niż kiedyś, ale i tak nie jest źle :) )
zastanawiam się nad jakimś nitrobolonem , tribulusem, białkiem
CO byście polecali... tak żeby miało to ręce i nogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to czy potrzeba ci bialka powinienes sam wiedziec.
Jakie stacki juz jadles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
nie jadłem narazie żadnych stacków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ile czasu teraz ćwiczysz?

Jak się odżywiasz?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
nie mam ścisłej diety, ale wiem ile mniej więcej muszę jeść i co żeby przybrać na masie ... teraz ćwiczę 3-4 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna dawkowanie

Następny temat

zma

WHEY premium