SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochrona w Supermarkecie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Nie znalazłem nic konkretnego na ten temat na forum,a że od pewnego czasu troszkę mnie to interesuje chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które wiedzą o co w tej pracy chodzi..
Jak ktoś ma jakieś ciekawe patenty na wózki kontrolne,pytania lub odpowiedzi do procedur w supermarketach i zakresu pracy ochrony to wypowiedzi mile widziane.
Nie jestem nowy na forum więc wiem że pojawią się głupie komentarze w stylu "praca lipa","dla emerytów" ale pewnie sporo osób jak ja traktuje to jako formę dorobienia do innej pracy na przykład w ochronie więc wszystkie negatywne wypowiedzi wiecie gdzie mam

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Kiedyś pracowałem w takiej "ochronie" hmm jak w każdej robocie masz plusy i minusy.
Niby jesteś ochroniarzem ale na bank to nie jest jak stanie na bramce w klubie lub grupy interwencyjne. Jak będziesz stał gdzieś w centrach handlowych to nie możesz nawet zapyskować do klienta który cię obraża itp. a co dopiero mu lutnąć jak by to zrobili panowie z bramek z klubów A co robisz... to zależy od firmy i obiektu który ochraniasz... u mnie albo siedziałeś na magazynie i czytałeś gazety książki lub jak ktoś miał lapka to oglądał filmy lub na sklepie patrzyłeś czy ktoś czegoś nie kradnie i od czasu do czasu musiałeś koszyki zebrać...
Co tam jeszcze... jest zasada że złodziejem może być każdy babcia, młody dzieciak, dres, metal itp
dużo przypałowych akcji szczególnie z dresami którzy notorycznie u nas kradli zawsze ich trzepaliśmy i zawsze coś przy sobie mieli... kilka razy omało się nie skończyło bójką w każdym razie trzeba zawsze być twardym jeśli będziesz miękka pi... to oni to wyczują i zaczną ci wchodzić na łeb...
Trzeba się liczyć z tym że służby są często po 12h i czas leci na nich masakrycznie długo bo nic nie robisz.
Zarobki też małe porównywalne do zarobków w KFC lub troszkę większe.
Ogólnie jak dla studenta spoko robota zawsze idzie dorobić... a czy ktoś woli mieć zapierd... w KFC czy też tyrać w ochronie gdzie co prawda się nic nie robi ale czas się dłuuuży to kwestia wyboru...

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
a gdzie ochraniałeś i za jaką stawkę na godzine ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Poznań za 7 zł... teraz podobno stawki wahają się między 7-8 zł

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
to tylko ja ochraniałem biedronke za 5zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
to jeszcze zależy od miasta i od tego czy masz status ucznia... itp. wiec głowa do góry

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
jako tegoroczny student zaoczny szukam roboty, najchętiej na ochronie. Mam nadzieję, ze z 6zl dostane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
ja pewnie też wrócę tam gdzie robiłem ale na dużo mniejszą liczbę godzin

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
łazisz jako taki ochroniarz między regałami albo przy wejściach.
na sezon praca ok ale na stałe

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Wcześniej też tak myślałem że praca tylko polega na chodzeniu między pułkami ale nie wiem jak w innych firmach i supermarketach tam gdzie ja robię ochrona ma sporo do powiedzenia i nie zajmuje się tylko pilnowaniem sklepu więc prosiłem o wypowiedzi ludzi w temacie a nie takich co byli tylko na zakupach

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
sam pracowałem sezonowo tak.
a co jeszcze ma ochroniarz do powiedzenia w supermarkecie?
ja nie miałem nic

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogolnopolskie Igrzyska Ludowych ZS Kielce 2010

Następny temat

Wiłkomirski 5-ty w Miami na PŚ

WHEY premium