SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Ja koledze Kubie szczerze kibicuję, ale gdyby moderator był tak miły przesunąć kolegę do osobnego wątku, bo rozpędził się chyba, to byłoby mi łatwiej o jakieś rady, bo wiedziałbym kto pisze do mnie i kto pisze o mnie. Teraz zrobił się tu zwykły bałagan.

Wyłowiłem co do mnie nt. wątróbki itp. :) O tłuszczach poczytam, bo to dla mnie czarna magia. No ale jak to jest z tym magicznym tuńczykiem w końcu? Wszyscy to wsuwają na potęgę. A co Koledzy sądzą o makreli wędzonej?


Zmieniony przez - szopenus w dniu 2018-07-12 19:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tuńczyk z puszki ma sporo rtęci, a wartości odżywcze są bardzo niskie. Wędzone ryby ze względu na substancje smoliste powinny być spożywane sporadycznie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Rtęć kilka razy badaliśmy na uczelni i nie było tragedii. Mogą jednak występować inne metale ciężkie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Poczytałem cokolwiek o ksenoestrogenach itp. Wziąłem pod uwagę rtęć. Konserwanty. Cóż, mam teraz dwie opcje, albo kupić krowę i dom na wsi, albo jakoś wytłumaczyć dzieciom, że od dziś one będą jadły raz w tygodniu, bo tata idzie na zdrową dietę :) Jest jeszcze trzecia opcja, olać dietę, ale tego chciałbym uniknąć za wszelką cenę, bo nie po to tu jestem. Dzięki za wskazówki i wracam do kształcenia się.

Ps. Mogę wiedzieć jakie Wy preferujecie źródła zdrowych tłuszczów czy białka? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Olej lniany, rzepakowy, oliwa z oliwek , olej kokosowy, masło klarowne, prawdziwe 82%, orzechy , nasiona lnu i chia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Robi się to coraz bardziej zakręcone. Jeszcze o ile dałbym radę różnicować dietę, zjeść czasem łososia, czasem awokado, czasem sypnąć garść orzechów, to jak to wszystko zrobić, by zgadzała się ilość kalorii i proporcje BTW? Masakra :) Naprawdę da się określić tyle i tyle kalorii, dopilnować by np. 35% z tego stanowiły tłuszcze, z których z kolei 33% to będą tłuszcze takie, 33% takie, a 33% takie? Następnie przechodzimy do białka i dawaj znowu to samo i tak dzień w dzień? Było to motywujące zrobiło się przerażające... Sporo pracy przede mną :) Jakby co będę męczył pytaniami. Dziękuję Koledzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepiej ułozyć sobie ok 5 zestawów czy nawet 7 i nie zastanaiać się a dzisiaj zjem to, wieczorem się oakzuje ze brakuje sporo kalorii, a tak to masz rozpiskę szykuejsz wg niej i liczeniem czy coś się zgadza się nie przejmujesz bo masz już policzone

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Dokładnie w ten sposób ułożyłem sobie 5 dni. No, ale okazało się, że kiepsko. Tak właśnie planuję zrobić ok 7 dni i przebierać w nich, raz ten, raz ten. A po miesiącu dajmy na to wymienić. Czy taka metoda może się sprawdzić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Nie musisz schematycznie trzymać się jednych posiłków . Wystarczy ze będziesz trzymał się kaloryczności i rozkładu makroskladnikow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna KETO do oceny

Następny temat

spalanie tkanki tluszczowej na cyklu.

WHEY premium