SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O jakich porach i w jakich posiłkach jadać białko, węgiel itp

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :)

Zostałam skierowana do Pań i mam pytanie odnośnie tego o jakich porach jadać i nie jadać najlepiej danej wartości odżywczej. Chodzi mi o to kiedy najwięcej np Białka, kiedy węgiel, tłuszcze (w jakim posiłku powinnam je umieszczać a w jakim unikać)

Moje posiłki zwykle są regularne i rozkładają się na 5 posiłków na dobę, obliczyłam czego ile powinnam mniej więcej spożywać w ciągu dnia, ale nadal nie bardzo wiem jak to rozłożyć na posiłki.
Dodam, że po głównym posiłku czyli obiedzie zwykle są ćwiczenia ok 30 minut). Można by powiedzieć, że mój styl życia podchodzi pod dietę 5 czynników. ;)

Proszę o jakieś info ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w.

Oraz: Twoim priorytetem powinno być nauczenie się JEŚĆ jak zdrowa, sprawna fizycznie kobieta, bo kaloryczność, którą nam przedstawiłaś w swoim temacie jest odpowienia dla góra dwuletniego dziecka

Temat zamykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
W każdy posiłku białko, węgle, tłuszcz - chyba, że się szykujesz do zawodów, jesteś związana z branżą kulturystyczną czy inną wymagającą specjalnego żywienia lub masz wskazania lekarskie wynikające ze stanu zdrowia.

Nie unikamy - staramy się jedynie wybierać ich dobre źródła (art. co jedzą ladies + regulamin)

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-02-25 15:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o to czy np dobrze jest jadać daną wartość z przewagą, np produkt typowo białkowy na kolację czy to dobre rozwiązanie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
ogolnie w poznych porach raczej odstawic wegle zeby nie zalalo fatem ;p wiec to dobry pomysl jak na moje ;) Do tego jakies tluszcze moga byc np oliwa.

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
bialko na kolacje jak najbardziej potrzebne, ale wegli w ostatnim posilku i fatu tez sie bie boj, wegle na noc lepiej sie spi:)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cos podobnego panowie...., jakos ww wieczorne mnie nie zalewają i wielu innych równiez NIE...
walicie hasłami z automatu czy odpowiadacie na konkretny problem autorki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wspominając o tym, że wielu kulturystów jada ww przed snem, żeby poprawić sobie jakość snu oraz obniżyć poziom kortyzolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyczytałam, że twaróg najlepiej tylko na kolację, nie bardzo wiem dlaczego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może już przestaniesz czytać porady dla młodych chłopców, którzy chcą być kulturystami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm tę informację wyczytałam w regulaminie widocznie nie wiem co dla kogo :)

Zmieniony przez - Dorcik w dniu 2013-02-25 18:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dziewczyna ma zacząć ćwiczyć w domu?

Następny temat

Redukcja, początki po raz drugi :)

WHEY premium