SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II i kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

22

Wzrost

76

Staż treningowy

182

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

rok

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
Witam czy pomógł mi ktoś by z dawkowaniem .
zacząłem od pon i biore to tak:
DT rano 5g mono , przed treningiem 15g nitro i po treningu 15g nitro
DNT 5g rano mono

Dietka jest na poziomie 3800-4000kalorii


Zmieniony przez - 6891511 w dniu 2016-07-14 21:28:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak na moje może być. Pytanie tylko po co dajesz kreatynę biorąc nitro ?? Jaki staż, że zdecydowałeś się na taką suplementację ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
staż rok .
bo w nitro na 20g jest tylko 3,7g mix kreatyny wiec jak czytałem każdy polecał nitro łączyc z kreta żeby były ładne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Osobiście dałbym samą kreatynę na nitro byłoby mi szkoda kasy ;p. Skoro już masz to bierz tak jak napisałeś. Sprawa taka, że i tak są to stosunkowo niskie dawki kreatyny więc zrób ten cykl dość długi albo zwiększ dawkę mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470198
Te nitro po treningu bym raczej sobie darowal a dał 20g przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
a kreatyne do jakiej poracji podniesc jak mówisz że za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 444
poł roku temu pierwszy raz sama kretke brałem dnt 5g rano a w dt 5g rano i 5g przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
5g dziennie i bedzie ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia

Następny temat

Witam

WHEY premium