SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 91762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Mam nadzieję, że kurde Lakersi awansują, bo inaczej będzie żałoba u mnie w domu. 7 miejsce już chyba poza zasięgiem, oby się na 8 utrzymali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kibicuję Lakersom od wielu wielu lat, ale nie wiem czy jest sens awansować do PO, a później zostać rozgromionym przez Spurs lub OKC w pierwszej rundzie PO...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Dokładnie.

Chociaż ja obstawiałbym na Dallas na 8 pozycji.
Lakersi mają trudny terminarz a na pare kolejek przed zakończeniem rundy zasadniczej czeka nas szlagierowe spotkanie tych 2 drużyn.
Będzie na co popatrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Spotkanie o którym piszesz jest już 2 kwietnia, więc nie tak daleko. Jakby nieszczęść w Lakers było mało, to jeszcze MWP wypadł do końca sezonu ze składu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Hi Hi Hit goes down, miami !

Słyszałem, ciężko będzie LAL teraz, ale 3ymajmy kciuki.

ps. ostatnio wkvrwił mnie wyczyn LBJ nad Terry'm. Wszyscy to porównywali do Smitha z D.Jordanem...
gdyby to nie boston, nawet o tym bym nie wspomniał

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Jakby nieszczęść w Lakers było mało, to jeszcze MWP wypadł do końca sezonu ze składu...

Artest powinien zostać usunięty z ligi już dawno temu
Ten gość nadaje się do NFL a nie do NBA

Zmieniony przez - kp11 w dniu 2013-03-28 14:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ten gość nadaje się do NFL a nie do NBA

To samo można powiedzieć o LeBronie, który dzisiaj jak oburzona panienka zaatakował łokciem w splot słoneczny Boozera, widocznie "królik" nie umie przegrywać z godnością.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Hehe no fakt, gruba akcja ale przestawić Boozera to nie taka prosta sprawa jak widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Dziś fajnie hejtujemy Lebrona

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie to że hejtuje LeBrona, zwyczajnie nie podoba mi się takie zachowanie, obojętnie czy zrobiłby to LeBron czy Kobe. Przegrywać z godnością też trzeba, a nie jakieś uderzenia łokciem, słowne utarczki, bijatyki itp.

Jazzmani dogonili Lakersów w walce o PO i dzięki bezpośrednim spotkaniom wyprzedzili ich w tabeli. W LA robi się ciepło...




Spurs dzięki fantastycznej dyspozycji Duncana wygrali u siebie z Clippers, a goniący ich w tabeli OKC przegrali sensacyjnie na wyjeździe z Wilkami.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-03-30 14:23:31

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja młodzieżowa w siatkówce mężczyzn (Wrocław!)

Następny temat

MaxF1.com - pierwszy manager F1 z opcją grania

WHEY premium