SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muzyka na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Gdybyś znał na tyle dobrze angielski gnomie (nick adekwatny do osobowości) i rozumiał o czym śpiewają ludzie tworzący metal to może byś zaczął słuchać tej muzyki. A nie jarasz się jakimś peją i resztą tych pseudo twórców, którym brakuje zarówno zdolności wokalnych jak i w dużej mierzę umiejętności logicznego rozumowania.




Metal up your ass!!!









Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-01-31 11:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
dżem,2pac :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
G.BEST7 wyjdz to co wnosisz zaraz zacznie sie kłótnia
Nie słucham metalu wole PL HH liczy sie przekaz a co do metalu rozumiesz tylko co drugie słowo bo koles wydziera sie jakby zjadł kilo gwozdzi i wyma****e swoimi kudłami :) dla mnie to nie ma sensu :) pare kawałkow mi sie podoba ale ze względu na to jaki jest podkład. Jeśli twierdzisz ze polscy twórcy hh tacy sa proszę bardzo mysl co chcesz ale tu wiele osób by Cie zjechałą jak burą suke za to :) wiem ze wolisz metal ale nie wypowiadaj sie ze brakuje w pl hh twórczosci wokalnych itd jakby tak było prosty przykład dla Ciebie jakby hh był taki jak w Twoim znaczeniu to tacy ludzie jak Peja by nie byli by na listach i nie wydawali kolejncych płyt jednak ludzie tego słuchaja i chca wiecej liczy sie przekaz ale moze dla Ciebie trudno jest zrozumiec posłuchaj sobie PFK . pozdrawiam

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
albo ktos psize tak 2pac ( pewnie jest zaje***) ale jak sie nie umie dorbze englisha to co ?? ( to jedynie moze mu sie bit podobac wiec zenada )
metal.... darcie mordy dla mnie tyle
a co do peji był biedakiem mial patologie w domu na nic go nie było stać
przykład widzisz osiedlowego bezdomnego i za 1 rok jest juz raperem na poziomie peji ( ZROB TAk )
PFK ZAWAliste TEZ
g.BEST7 JAK KTOS MA TAKI I TAKI NICK TO JUZ WIESZ O NIM WSZYSTKO??? fajny dar od BOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
"albo ktos psize tak 2pac ( pewnie jest zaje***) ale jak sie nie umie dorbze englisha to co ?? ( to jedynie moze mu sie bit podobac wiec zenada )" to chyba do mnie było ?? wiec odpowiadam rozumiem angielski na tyle aby wiedziec o co mu chodzi w tekstach i o czym mówi . ty mozesz nie rozumieć sądząc po twoim wieku

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-01-31 13:35:39

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Zaczynałem od hip-hopu, słuchałem tej muzyki gdy byłem młodszy jednak szybko zorientowałem się, że to nie dla mnie. Potem był rock, w końcu to stało się za słabe i przerzuciłem się na trash metal (gdzie wokal jest w 100% słyszalny). Jeżeli chodzi o hh to jest 50 na 50 połowa to czysta komercha śpiewają o niczym, druga połowa przedstawia jakąś wartość. Dlaczego tacy ludzie jak peja są na szczytach list przebojów?, a no z bardzo prostego powodu, bo ogółem łatwo da się kierować, ogól tego potrzebuje. Dlaczego ludzie słuchają feel'a, no powiedz mi dlaczego?, może, że względu na teksty o niczym? Nie sądzę^^ Gnomie nie oceniam cię ze względu na nick, tylko dlatego, że ty masz coś do metalu. Nie mając pojęcia o idei tej muzyki, nie możesz jej oceniać. To tylko twoje subiektywne odczucia. To nie jest komercja, to muzyka, która trafia do inteligentnych ludzi, bo oni w większości rozumieją jej przesłanie. No, a jak jeszcze mi piszesz, że za***iesz metali jak ich spotkasz to już w ogóle. Dorośnij.
Cliff Burton (ten w jeansowej kurtce) - bóg bassu, zginał w '86 w wypadku autobusowym w Szwecji. Metal też ma swoich bohaterów. "Take a look to the sky, just before You die" Aha, jeżeli metal kojarzy wam się tylko z darciem mordy to bardzo proszę - ten sam zespól co wyżej tylko 20 lat później, już bez Cliffa:



pewnie znacie tą balladę

Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-01-31 15:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
nie pisałem zadnych nicków
bo nie wiedziałem czy znasz czy nie angielski na tyle dobrze że rozumiesz tekst
feel to jak disco polo dla zabawy oczywiscie ze nic z tego czlowiek nie wynosi

nie slucham jakiegos gurala tylko króla rapu czyli PEJE doskonalem wiem o czym spiewa
P.S zgadza sie angielskiego sie jeszcze ucze nawet poza szkołą mam dopiero 16 lat
aha nie oceniaj ludzi po wieku
sa dzieki które maja po 10 lat a osiagneły w zyciu tak dużo... i co powiesz eee on ma 16 lat to pewnie dziecko neo i gra w tibie ( nie wiem nie pierd****l)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
aha nie oceniaj ludzi po wieku- będe bo wiek wyznacza mądrośc zyciową , 10 lat ?? podaj przykład które dziecko osiągnęło wszytko i czy wyszło mu to na dobre zresztą nie rób offtopu . Ryszard jest dobry w tym co robi

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Mam coś do ciebie dlatego, ze piszesz coś o metalu nie mając o nim pojęcia. Wiek to drugi czynnik, akurat w tym przypadku **** z nim^^ "sa dzieci które maja po 10 lat a osiagneły w zyciu tak dużo..." tego nawet nie komentuje niesamowita bzdura, tak są już po pierwszej komunii. Czytaj ze zrozumieniem, bo piszesz egzamin w tym roku =D
Peja to król komercji jak dla mnie, ale nvm ile ludzi tyle opinii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rewelacja smiechu warte :)

Następny temat

klub

WHEY premium