SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj trening, prosze o rady.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Jestem tutaj nowy i dopiero zaczynam swoją przygode z kulturystyką. Przeczytałem wiele artykułów i opracowałem trening który chciałbym żebyście ocenili i powiedzieli co w nim można zmienic, poprawić, dodać itp.

A więc jestem tak jak wspomniałem początkującym kulturystą wiec treningi będe miał 3 razy w tygodniu pon/sro/piatek. Moim celem jest zdobycie masy ponieważ mam niedowagę (przy wzroście 170cm 56kg to troche mało :P)

Dysponuję sztangą z gryfem prostym oraz sztangielkami.

Mój plan treningowy wygląda tak że każdego dnia będe wykonywał ćwiczenia na wszystkie grupy mięśni. Trening wygląda następująco:

Klatka:
wyciskanie sztangi na ławce prostej szeroki uchwyt 4x serie (progresja) powtórzenia: 12/10/8/8
wyciskanie sztangi na ławce prostej wąski uchwyt 4x serie (progresja) powtórzenia: 12/10/8/8
Rozpiętki sztangielkami na płaskiej ławce 3x serie powtórzenia: 12/12/12

Barki:
"Arnoldki" sztangielkami w siadzie (prog) 3x serie (prog) powtórzenia: 12/10/8
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x serie powtórzenia: 10/10/10

Triceps:
Wyciskanie “francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 4x serie (prog) powtórzenia: 12/10/10/8

Biceps:
Uginanie ramion ze sztanga stojąc 3x serie (prog) powtórzenia: 12/10/8
Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstków 3x serie powtórzenia: 12/12/12
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 3x serie (prog) powtórzenia 12/10/8

Tak to wyglada :) Wybralem cwiczenia ktore nie obciazaja za bardzo kregoslupa bo chce jeszcze troche urosnac :)
Z gory dzieki za wszelkie rady :) pozdrawiam KamYk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
a ja tam lubie isc po basenie i napinac swoje plecki wiec ziomku cwicz nogi i plecy to podstawa nie omijaj zadnej parti bo tak cwicza tylko dziewczynki

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Klatka:
wyciskanie sztangi na ławce prostej szeroki uchwyt 4x serie (progresja) powtórzenia: 12/10/8/8
wyciskanie sztangi na ławce prostej wąski uchwyt 4x serie (progresja) powtórzenia: 12/10/8/8 lepeij zrob na skosie w szrokim
Rozpiętki sztangielkami na płaskiej ławce 3x serie powtórzenia: 12/12/12

Barki:
"Arnoldki" sztangielkami w siadzie (prog) 3x serie (prog) powtórzenia: 12/10/8
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x serie powtórzenia: 10/10/10zrob unoszenie w bok

Triceps:
Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 4x serie (prog) powtórzenia: 12/10/10/8

Biceps:
Uginanie ramion ze sztanga stojąc 3x serie (prog) powtórzenia: 12/10/8
Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstków 3x serie powtórzenia: 12/12/12
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 3x serie (prog) powtórzenia 12/10/8



A PLECY???NOGI????LYDKI????


Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2006-07-17 13:30:56

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Eee na nogi nie robie cwiczen.. :P nie lubie po prostu, a na plecy to raczej za bardzo obciazaja kregoslupa ja chce urosnac jeszcze troche :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
a na klate lubisz i bica????
albo cwiczysz wszystko albo daj se spokuj.A na plecy mozna tez dobrac takiec wiczenia ktore nie beda bardzo szkodzic twojemu tak bardzo waznemu i delikatnemu kregolsupowi.
a moze nie cwiczysz tych parti bo poprostu cwiczenia na nie sa za ciezkie??

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Sadze ze kazdy lubi wyciskac na klate i trenowac bica :) moze dlatego ze widac najwieksze efekty? Czy mozesz podac jakies cw na plecy? I od razu mowie nie sa za ciezkie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Sadze ze kazdy lubi wyciskac na klate i trenowac bica :) moze dlatego ze widac najwieksze efekty?
A moze to syndrom sezonowca ktorego nikt nie lubi na forum i kazdy takiego najchetniej...
a cwiczenia na plecy jesli bedziesz wykonywal poprawnie technicznie to nic ci sie nie stanie.
a to ze nie bedziesz robbil nog to blad.Nie popieram.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
A czemu mam robic cw na nogi? Mozesz mi powiedziec?:) Z checia wyslucham rady doswiadczonego kulturysty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Dlatego ze podczas cwiczen nog wyzucane sa poklady testosteronu.Dlatego ze to najwieksza partia.Dlatego zeby cialo wygladalo symetrycznie itd

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Mozesz mi napisac cw na nogi i do niech serie oraz ilosc powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
przysiady (podstawa)4serie
uginanie nog w lezeniu 4s
prostowanie nog 4serie

lub przysiady,wykroki martwy na prostych

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
A co na plecy i brzuch?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja na klatke

Następny temat

Początkującego pytań kilka :)

WHEY premium