SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MET-Rx XTREME + CELL PUMP prosba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
Witam Was.

Po prawie roku przerwy powrocilem na silownie 3 mce temu:

A teraz przyszedl czas na delikatne suplementy...
Met-Rx XTREME CREATINE BLAST posiadam tego 500g (http://www.amocaluk.pl/metrx-xtreme-creatine-blast-p-1928.html)

Cell Pump - posiadma tego 320g (http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/768/products_name/biogenix-cell-pump-665-g-orange-70-porcji.html)


Moje pytanie jak najlepiej to dawkowac, nie zalezy mi specjalnie na masie, raczej stawiam na rzezbie, aktualnie waze 75kG, 179 cm wzrostu. Wczesniej cwiczylem prawiue 3 lata z przerwami malymi wlasciwie na sucho, raz kreatyne przyjalem.


Oczekuje przyrostu sily na treningach po tym suplementach.
Pozniej chcialbym sie juz wyrzezbic idealnie.

W kazdym razie jak to dawkowac? odrazu zaznaczma ze nic juz do tego nie dokupie bo brak $ aktualnie, za to za 2 tygodnie moge juz sobie na cos kolejnego pozwolic.

Jak najlepiej to dawkowac w dni treningowe i nie treningowe, prosze o pomoc, odnosnie porcji ile lyzek takze bo tyle sie naczytalem ze juz nie wiem sam:(

dzieki za pomoc pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale z tego co doczytałem straciłeś troszku juz tego tłuszczyku na brzuchu, masa mięśniowa także idzie w gorę...?

zasadniczą sprawa jest dieta -jak wspomnial kolega powyżej- z tym, że niekoniecznie traktowana ściśle matematycznie, np. teraz zauważasz slaby postęp masowy to zwieksz węglowodany- ze źródeł, ktore zawierają je złozone przede wszystkim.
jeżeli natomiast zauwazysz, że odtłuszczanie twojej sylwetki cię nie zadawala to węgl. zmniejsz a zwieksz udzial białka.
z tłuszczami ogólnie także nieprzesadzaj- szczególnie w pierwszej konfiguracji.
no i poprostu obserwuj jak reaguje twoje ciało- to jedyna metoda- szczegolnie właśnie gdy nie chce się ukladac wszystkiego z przesadna dokladnością.

trening -jak chyba dobrze zacząleś- nie powinien być 'szaleńczy" a przeciwnie delikatny bo powroty maja to do siebie, żelepiej idzie na mniejszych obciązeniach niz jakbys nie wykonywal przerw.
chodzi mi o to, że potrzeba mniejszych bodźcow do rozwoju.

z gainera raczej bym zrezygnował na twoim miejscu, kreatyna i powyższe wymienione suple już mozna wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie BANIK za linki czy nie będzie oto jest pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli zalezy Ci na rzezbie to wiedz, ze Met-Rx XTREME CREATINE BLAST to wyrob cukierniczy z dodatkiem kreatyny. cukier prosty, podobny do tego co masz w cukierniczce. jak zapewne wiesz - jest to produkt ktorego pod czas rzezbienia miesni nalezy unikac. poza tym - faktycznie w/w suplementy starcza Ci na nie zbyt dlugo. pomijajac juz aspekt cukru, dawkowanie bylo rozpisywane wiele razy - i gdybys uzyl wyszukiwarki - nie byloby pytania.

Dt: przed treningiem porcja Cp ; po treningu porcja blasta

DNT; 1 - 2 porcje Cp w ciagu dnia w odstepach czasowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
sorry panowie linki nie byly celowo, mam u Was konto od paru lat i teraz sobie o nim przypomnialem, co do wyszukiwania nie znalazlem dokladnie jak dawkowac takie nie typowe zestawienie, dzieki za pomoc, jeszcze spytam, 1 porcja tzn jak tak jak zalecaja na pudelku ? cyz jakos inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
a po tym cyklu chcialbym kupic jakies HMB badz cos takiego zeby elegancko sie podgrzezbic, poki co licze ze na tym zestawie przybedzie mi troche sily i ciut masy zeby pozniej rzezbic bylo co i zeby rzezbienie bylo efektywniejsze za sprawa wiekszej sily....... dobrze mowie ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie HMB to bubel, choc faktycznie są zadowolenia z tego preparatu. rzezba oczywiscie jest w sposo bezpiosredni powiazany nie tyle z suplami co z odpowiednim bilansem kalorycznym w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tarqus - myslę, że dobrze byłoby wszystko to uporządkować- bo widzę, że nieco chaosu wkrada sie w to wszystko. jednakże nie napisaleś nic poza tym, że trenujesz 3 miesiące po przerwie, jak dlugo trenowałeś wcześniej, z jakimi rezultatami, jak wchodzi teraz, czy szybko odrabiasz straty itd. jaki masz typ metaboliczny, czy latwo łapiesz tłuszcz, może dobrze byłoby postarać sie o to aby masa szla z minimalna ilościa tluszczu, a może wręcz beztłuszczowa...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-11 22:25:45

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-11 22:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612


WIec zaczelo sie dawno z 5 lat temu jak nie lepiej, silownia piwniczna, 1.5 roku systematyki 4x w tyg, pozniej silownia profesjonalna z ponad rok, pozniej w zasadzie ciagle chodzilem ale 2-3x w tyg, cale zycie bylem dosc chudy wlasciwie nie chudy a szczuply, bo bicepsy zawsze mialem duze i klatke tez ladna. Zaczynalem od 57kg w wieku hmm 18 lat, jak rok temu koncyzlem cwiczyc wygladalem tak jak na zdjeciu, tyle ze wtedy bylem i po kreatynce i po jakims gainerze...na tym zdjeciu wazylem 65 kg mialem tak jak teraz 179cm. cale zycie chcialem przytyc nigdy nie moglem wiecej jak 2-3kg... no i jakos tak wyszlo ze teraz mam 23 lata...po roku przerwy (w trakcie przerwy zdarzylo sie parenascie treningow + basen, basuje tez od dosc dawna nie systematycznie), wiec po tym roku nabralemmasy, troszke sie brzuch otluscil ale bez tragedi i ogolnie sie nieco smasowalem. waze teraz glownie 73kg. wzrost 179 bez zmian.

ogolnie chcialbym wrocic do wygladu takiego jak na zdjeciu czyli popodkreslac wszystko idealnie (chociaz juz po 3mcach jest wlasciwie tak samo tyle ze jestem wiekszy) + wieksza rzezba niz na foto.. zeby byl taki zwarty czysty miesien widoczny, mniej wiecej jak na tej fotce tylko mowie wiecej rzezby...

latwo odrabiam straty, wystraczy pare treningow a wyglad wraca, sily stracilem sporo.. bralem wtedy wazac 64kg na serie na klatke 70...75..robilem wtedy 4 serie po 7-8 ruchow teraz cwicze za to wiekszosc ilosc powtorzen ok 12-14 ale 50KG, chce pomalu wrocic bez wariacji..

do tego takze zaczalem systematycznie plywac 1-2 w tyg
i jem kurczaki warzywa po treningach i takie tam, kiedys tzn zawsze kiedy cwicyzlem nigdy nie mialem zadnej diety, a jedyne co bralem to kretka i MASS XXL

ale do sedna raczej trudno lapie mase, masa taka jak teraz 75 jest prawie idealna do tego piekna rzezba i bylbym w 100% zadowolony, nie chce sie otluszczac na sile...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
zapomnialem dodac , tluszczu nie lapie prawie wcale, rok obijania sie jedzenia fast foodow itp i waze troche ponad 70, inetresuje mnie wyglad jakby to okreslic nie modela bo modele sa za chudzi a cos jak goscie ktorzy sa na opakowaniach majtek atlantic hehe nie wiedzialem jak to porownac mysle ze wiadomo o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chcesz powiekszac mase - to dieta z dodatnim bialnsem, jak chcesz redukowac - dieta z ujemnym. pamietaj ze jadlospis to absolutna podstawa, zwlaszcza, ze zalezy Ci na dobrej definicji miesniowej. w kwestii diety udaj sie do dzialu odzywianie, poczytaj podwieszone tematy. w kwestii treningu rowniez udaj sie do odpowiedniego dzialu.

co do cuplementow - one beda dodatkiem do do jedlaospisu itypu treningu. zapewne przydatna bedzie kreatyna/stack kreatynowy, witaminy, MZB/ZMA, mozliwe ze jakis spalacz, preparat bialkowy, ewentualnie jakis bulk/gainer. ale to w trzeciej kolejnosci - zadbaj o podstawy. pozniej wroc tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
napisalem ze nieznacznie chce powiekszyc mase czyli z 3kg i pieknie to wyrzezbic tak wiec chyba nie musze sie specjalnie skupiac na masie... interesuje mnie czysty suchy miesien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostka...

Następny temat

ostrowia WPC 80

WHEY premium