SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MD kwiecien09

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
mimo wszystko jest wiele wartosciowych informacji i z checia zawsze go czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Dokładnie i ja dzisiaj kupiłem

Fajny art o treningu


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
dobre sa te ostatnie artykuly o cyklach w czasach Arnolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ja w sobotę z samego rana kupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
no ale np w ostatnim numerze zaznaczyli na łydce mięśnie "ramienno-promieniowe" bodajże :D na stronie chyba 88 ;)

a poza tym ten gośc co tam sie nadsyła swoje foto itd. Gdzie on ma w łapie 46 cm i ogolnie takie wymiary :D widać gołym okiem ze nadciagane wszystko a tam mu jeszcze twardo doradzają co ma robić :/ bezsens :D

nie wspomne o próbce białka którą można odebrać w kilku miejscach w calej polsce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
Hahaha ale mnie roz***ała jedna reklama w MD na stronie 98 widziałem już kilka idiotycznych reklam odżywek w MD( takich jak MUSCLE STACKa oraz SUPER PUMP 250 zdjęcia tam zawarte wzbudzały uśmiech na mojej twarzy). Ale teraz to przesadzili ja wiem że jak jakiś d**** nieznający się na niczym, weźmie takie MD zobaczy reklamę, i pomyśli że to działa a potem kupi i tylko prze***ie pieniądze a efekty będą minimalne. Jak dla mnie jest to nieuczciwe bo firmy które wystawiają te reklamy żerują na osobach niepełnosprawnych umysłowo.


A tu moje pytanie czy jak wezmę ARIMATEST to przybiorę 14 kilo suchej masy mięśniowej w rok ???

A tak naprawdę czy jak by złożyć sprawę do sądu, to była by szansa na wygranie z tymi s****ysynami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bylaby . pewno w ulotce info, ze w POLACZENIU z dieta i treningami moze przyniesc takie efekty . nigdy nie udowodnisz ze to produkt nie pozwolil ci osiagnac efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Cały numer ok, ale przydałaby się zmiana korektora, bo masa błędów jest. Np kolarz i kolaż:P
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851

NO BULL - Muscular Development Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KiF marzec 2009

Następny temat

Kwietniowe SDW

WHEY premium