SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Trening i odzywki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Witam . Mam 16 lat Robilem trening niemieckich ciezarowcow (https://www.sfd.pl/Trening_niemieckich_ciezarowcow_by_Red_Devil_-_co_do_tego_-t582116.html) . Duzo mi dal . W koncu widzialem ze silownia mi cos daje , czulem sile . jednak skonczylo sie dobre , doszedlem do 75 na klatke a teraz stoje.po Tym treningu przez meisiac robilem mase na wszystkie partie procz plecow . Teraz chcialbym wrocic do Silowki Niemieckich ciezarowcow bo jest wg. mnie bardzo dobra , chcialbym tez dolaczyc do tego kreatyne. Robilem trening Niem. Cież. co dwa dni i bylo ok . teraz chcialbym dolaczyc do tego biceps i triceps . moje pytanie czy warto a jesli tak to jak to rozpisac . bardzo prosze o pomoc bo duzo o tym mysle i przyda mi sie porada fachowcow . chce trenowac do swiat , to jest 6 tyg. do tego kreatyna . diete tez wlacze. POzdrawiam :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 66

Wzrost: 178

Cel treningowy: Siła, MAsa

Staż treningowy na słowni: 6 miesiecy

Uprawiane inne sporty: Piłka nozna , okazyjnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka full skosy , hantle, sztangi lamane i proste

Dieta: po prostu jem ile moge:) nastawienie na duzo bialek .

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: Chce zaczac kreatyne, kiedys bralem ,ale bylo to chaotyczne , dopiero zaczynalem z Silownia

Zmieniony przez - Pejwon w dniu 2011-03-10 21:02:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
BArdzo prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
odswiezam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę do oceny

Następny temat

Plan na redukcję - proszę o małą pomoc.

WHEY premium