SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
O zapomnialem o gaciach na ziemi! To mnie zawsze zastanawialo, oczywiscie nigdy nie mialem dziewczyny i nie wiem w sumie jak one wyglądaja, ale kiedys przypadkowo trafialem przez jakis czas do mieszkania takiej jednej(a potem drugiej i trzeciej ) u U KAZDEJ były gacie na ziemi, a rozne i po tacie i stringi i jakies z materiału śliskiego ala jedwab czy *** wie co, zero wstydu, zero lipy, bezwstydne. Ja to chowam swoje w skrytce pod parkietem jak przychodzą do mnie ludzie zeby przypadkiem nie wyobraźili sobie mnie w takich czy innych. A to ci checa


PS:(w ogole nie nosze )



Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-08-23 22:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
a kto powiedział że ja kogokolwiek zapraszam
chronię swój azyl przed światem zewnętrznym

no dobra,majtki leżą na kanapie
zaraz potem wędrują do szafki

bo te najzady babci i wogóle

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
u mnie panuje minimalizm jedyne rzeczy jakie przekladam ciagle z kata w kat to okablowanie roznej masci, a to ladowarki , a kamera, a sluchawki , a laptop :/ i tak cale szczescie ze to nie gazrurki , bo juz polamalabym sobie na nich nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Złamania nózek lecze chętnie i skutecznie, więc jak cos to.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
i co chcesz takiego kolosa nosic na rekach wole zapobiegac niz leczyc teraz taka moda jest na niwelowanie powodow zamiast zajmowac sie skutkami zeby faceci takie podejscie do zwiazkow mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czemu kolosa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja w ogole nie zostawiam ubrań w pokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ulalala...robi sie gorąco, ile was tu moje drogie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
jak to czemu kolosa ? bo trawa jest zielona ? no to chyba oczywiste

pochwalcie sie lepiej jaka macie pogode, bo u mnie znowu upaly na baseniku dzis bylam caly dzien tralalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
U mnie zimno rano, potem w południe gorąco, na wieczór znowu zimno. Nie mam siły sie przebierac, opłaca sie bardziej kupic flaszke i pić na rozrzgewke jak sie ochłodzi albo z lodem na upał

PS: A propo basenu, jade w poniedziałek do "Gołębia" bo juz zapomnialem jak basen wyglada, wiec tez sobie poplywam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium