SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
to gratuluje wszystkim kobietkom zdanych egzaminow...pozdrawiam...

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wszelkich "fizycznych" przedmiotów boje sie jak diabel swieconej wody

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Nie dziwie sięja mam podobnie,że jestem jakoś negatywnie nastawiona do samego słowa fizyka Też miałam taki problem z fizykoterapiąale poszło lepiej niż się spodziewałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a powiedz mi co ty dokładnie studiujesz?
ja sie zastanawialam nad jakims 2 kierunkiem ale to by bylo studium medyczne, ale sama nie wiem, mamsie potem szarpac.. na awf-e jakos nauki za mało nie mam.. a w sumie potem zrobic 2 rzeczy i zadnej dobrze.. sama nie wiem.
w ogole to mam takiego lenia dzisiaj ze szkoda gadac, tak mi sie nie chce na basen jechac.. przez ta pogode, zimno, zmarzne, woda na basenie tez za ciepla nie jest autobusy mi ciezko nie pasuja.. syf ogolnie, ale jechac musze bo moj delfin woła o pomste do nieba a jutro musze sie statystyki uczyc :/
milego dzionka wszystkim

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ja jestem na 4 roku ekonomii na Uniersytecie Rzeszowskim i zaczęłam w tym roku studium kosmetyczne 2-letnie.Planuję skończyć obydwa razem ale pracować chcę tylko w zawodzie kosmetyczki.Studia kończę już bo za daleko jestem
Jest trochę nauki bo na studiach mam wtorek,środa,czwartek zajęcia a na kosmetyce piątek,sobota,niedziela.Niestey czasem brakuje czasu na przyjemności,ale dlatego,że ja mam ciężki rok 4 na ekonomii.Powiem Ci,że jak dla mnie to warto robić 2 kierunki,ale trzeba się poświęcić trochę.Zawsze ktoś CI pójdzie na rękę jak powiesz,że tak masz.Byłam ostatnio u swojej promotorki i mówię jej jaka sytuacja,a ona,że popiera i bardzo dobrze bo dziś to niewiadomo jaki zawód będzie potrzebny.W sumie to będę miała wyższe studia(jak je skończę )no i fach w rękach.A ja wychodzę z założenia,że trzeba robić to co się lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to ładnie
ja wlasnie lubie to co robie chce jeszcze porobic kursy, chcialabym skonczyc ten awf z dobrymi ocenami, mam fajne plany-marzenia i tak bym chciala zeby sie spełnily
jesli zaczelabym 2 kierunek to tez lubiłabym go tak samo jak ten awf
to ty pewnie chcialabys miec kiedys jakis swoj zakład, tak jak ja swoja siłownie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
W Twoim przypadku jak już bym coś robiła to właśnie powiązane ze sportem albo medycyną,ale nie drugi inny kierunek,bo zmarnujesz sobie dotychczasową wiedzę.Dobrze myślisz o kursach to dzis podstawa i one są właśnie uzupełnieniem tego co się robi,sama się już za jakimiś rozglądam,ale to co ja chcę to nie u siebie w mieście,tylko po całej Polsce.Gabinet chciałabym mieć,ale muszę troszkę podpatrzeć od wewnątrz jak to wygląda
Mogłybyśmy ubić biznes bo mi się marzy coś w stylu całej odnowy biologicznej-siłownia,dermatolog,kosmetyczka itp ale to tylko marzenia ściętej głowywystarczyłby własny gabinet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
patrz, widzisz to calkiem dobry pomysł otworzymy cos razem
nie no ja nie moglabym wziac zupelnie innego 2 kierunku bo mnie raczje nic innego nie interesuje
dobra smigam robic teorie z lekkiej atletyki..
miłego dzionka

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
http://www.uroda.krakow.pl/
mi się coś takiego marzy
Ja wracam dalej do tego marketingu
Miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
widze ze kazdy ma jakies pomysly na przyszlosc....ja takze robie dwa kierunki...znaczy jeden juz skonczylem(ratownictwo medyczne) szkoda tylko ze tak malo placa w tym zawodzie...a drugi kierunek to budownictwo zaocznie,bo na dziennych uwalilem semestr ale wiem ze dam rade to skonczyc,szkoda tych lat i wyrzeczen poswieconych na nauke tego....


pozdrawiam

always the sun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium