SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Vitalmaxa efekty ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
Witam.
Własnie kupiłem kreatyne vitalmaxa 500g czytałem pare postow na jej temat wszystkie były pozytywne ale czy ktos jest juz po skonczonym cyklu na tej kreatynie ??? jezeli tak to prosze o opisanie efektow i ewentualne uwagi odnosnie tej kreatyny

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Co do rozpuszczalnosci,najlepiej tu się spisuje Trec Micro-rewelacja.Ale...jest prawie 30 zeta droższy od vitalmaxa..czy warto???Jak ktop lubi i jakie ma fundusze.
Pozdro.
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
kreatyna to kreatyna, zawsze działa jesli łykasz ją właściwie przestrzegając zasad stosowania. niewazne czy to firmy X czy Y...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
Tez tak do niedawna myslałem nie obchodził mnie znak firmowy jak napisałeś "kreatyna to kreatyna" ale wielu ludzi sie z takim stwierdzeniem nie zgodzi Pozdro

Na wszystko przyjdzie czas ;)
2

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W dziale "Atleta" są wypowiedzi na temat kreatyny Vitalmaxa. Przyznam że na razie sprzedaliśmy jej bardzo dużo i pewnie, jak to z każdą odżywką każdej firmy, jedni są bardziej zadowoleni a inni mniejm ale z osób których opnie do mnie dotarły, tylko 1 była niezadowolona i to nie z efektów a z tego że, jak mówiła, słabo się rozpuszcza.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
_Future_ przerzucilem w swoim zyciu juz w zasadzie setki różnych suplementów i taka jest moja opinia...pytam kto się z tym nie zgodzi??? goście którzy zjedli jedna-dwie odzywki?? nie przestrzegali diety i zasad...to będą żadne opinie...prawda jest taka, że słabsze działanie kreatyny może i przeważnie zależy od wielu czynników zewnętrznych pozornie nie mających związku z tym suplem...dieta, styl życia w danym czasie, stres...itp...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
WILLHELM ja jak najbardziej szanuje twoją opiniei dzieki ze odpowiedziałeś na mojego posta, a w tym tekście "ale wielu ludzi sie z takim stwierdzeniem nie zgodzi" chodziło mi o wypowiedzi niektorych typu : ta kreatyna jest zła wybierz tą ; ta firma jest do bani lepiej tamtą ; takie sporostowanie

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7535
Ja jestem na razie zadowolony( biore ja od 20 stycznia) to moj pierwszy cykl wiec nie porownam z innymi bralem 10 gr dziennie teraz bede ok 6 gr ( chce oszczedzic nerki a zreszta podobno nie potrzeba wiecej) zobaczymy jak skoncze 300 gr wtedy koncze i napisze efekty:)! nie wiem jak inne ale ta nie rozpuszcza sie jakos strasznie zle, zostaja takie drobinki ale to jak wszedzie! opakowanie ladne:) cena korzystna wiec tylko czekac na efekty! pozdrawiam

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
przewaznie opowiesci w stylu
ta kreatyna jest zła wybierz tą ; ta firma jest do bani lepiej tamtą
snują osoby które mają żadne pojęcie o suplach lub popełniły, jak juz wcześniej napisałem, błędy żywieniowe lub wpływ miały inne czynniki co również opisałem wyżej
raczej nikt znający dobrze temat nie powie w zasadzie o jakiejkolwiek kreatynie jakiejkolwiek firmy że to szit bo to byłoby oczywiste kłamstwo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12274
Uzywam kreatyne vital maxa i uwazam ze to swietna kreatynka. Po pierwszym tygodniu stosowania poszlo mi 10kg w wyciskaniu. Aha i ta kreatyna rozpuszcza sie doskonale tyle ze w cieplej wodzie!!! W chlodnej rzeczywiscie kiepskawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
co ty gadasz on mi sie w zimnj mineralce niegazowanej swietnie rozpuszcz wystarczy 2 lub 3 razy zamieszac i juz mozna pic
1

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
biore od 10. stycznia, w piatym dniu nasycenia + okolo 18-20kg na skosie, od kilku dni mam centa wiecej w lapce, biore do 20 lutego

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MONOHYDRATE + CITRATE

Następny temat

ile to g??

WHEY premium