SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna dieta do oceny !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
Witam.
Oto kolejna dieta stworzona z myślą o zwiększeniu masy do oceny:










Nie ma czasu na bycie małym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
obwód klaty 110 ?! kurde, ja przy masie 105 kg mam nieco ponad 110.. nie musiałeś sie obkręcac metrem krawieckim do okoła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Racja masz 35 w bicku 51 w udzie 33 lydka waga 65 czyli nie cwiczyles nog i chyba robiles tylko bic klata i tric. tak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
tluszcz moze sobie lepiej rozprowadz chyba ze 60gram w jednym posilku to nie problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
Cien masz racje , robiłem zawsze tylko upper body ;D , ale nogami już się zająłem

Nie ma czasu na bycie małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
A ogólnie jak oceniacie dietę ?

Nie ma czasu na bycie małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
posilek 3 mozesz zamienic z ostatnim, warzywa na patelnie 30g tluszczu? pamietaj o urozmaicaniu diety, ogorek bym zamienil np na marchew czy brokuly... jak dla mnie nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
Nie bardzo mogę zamienić te posiłki bo posiłki 2 i 3 jadam w szkole ale resztą się zajmę

Nie ma czasu na bycie małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
2 brak bialka
w ostatnim wyj** chleb

masz za duzo tluszczy 2g na kg.m.c. obetnij do 1-1.2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
A warzywa polecam w lidlu za niecale 3 zl jest mix warzywny 450 g wiec mozna kupic tego troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
A co do urozmaicania diety to wpadłem na pomysł żeby zrobić dietę na cały tydzień tzn codziennie inne posiłki , to jest dieta na drugi dzień jak na razie ^^

Nie ma czasu na bycie małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie?

Następny temat

Jak spalić tłuszcz , nie tracąc przy tym masy mięśniowej ?

WHEY premium