SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań odnośnie nowego sprzętu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
Mam pytanie odnośnie ławeczki i drążka.
Ławeczkę właśnie zamawiam, ale gdy powiedziałem to kolegom to zaraz pojawiły się jakieś historie że ktoś,kiedyś wyciskał i nie miał jakiegoś pasa i coś poważnego mu się stało. Chodziarz żadni z nich specjaliści trochę się wystraszyłem i pytam żeby później nie było.
A drugie pytanie dotyczy drążka na którym trenuje i porobiły mi się paskudne odciski na łapach. Czy są na to jakieś sposoby że by temu zaradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
to głupoty Ci opowiadaja! przy nie duzych ciezarach nic Ci sie nie stanie spokojnie zamawiaj
drazek nie odzowne i jedno z lepszych cwiczen, a co do samych odciskó to nie da sie ich uniknac, cwicz w rekawiczkach i uzywaj jakis kremów do rak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10427
Ławeczkę właśnie zamawiam, ale gdy powiedziałem to kolegom to zaraz pojawiły się jakieś historie że ktoś,kiedyś wyciskał i nie miał jakiegoś pasa i coś poważnego mu się stało. Chodziarz żadni z nich specjaliści trochę się wystraszyłem i pytam żeby później nie było.
hehe chyba kolegą chodziło o martwy ciąg a nie wyciskanie na ławeczce a po drugie jeśli masz dobrą technikę to i przy MC nic ci się nie powinno stać takie est moje zdanie
A drugie pytanie dotyczy drążka na którym trenuje i porobiły mi się paskudne odciski na łapach. Czy są na to jakieś sposoby że by temu zaradzić?
parę odcisków cię nie zabije ale jeśli to takie konieczne to ci powiem jak ja zrobiłem a mianowicie pokryłem swój drążek gąbkom żeby mi się ręce nie ślizgały i odcisków nie mam

Zmieniony przez - Zen-40 w dniu 2008-08-21 16:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
A czy są jakieś specjalne rękawice bo chyba nie chodzi tu o zimowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
oczywiście że są

miłej zabawy z siłką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pronlem z bicepsem

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium