SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan odnosnie redukcji i nie tylko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
elo mam pare pytan dotyczacych odzywiania no to tak:
czy chleb graham bylby dobra alternatywa dla razowca??
licze tak zapotrzebowanie 65x24x1,3=2028 to moje podstawowe zapotrzebowanie 2028-300kcal=1728kcal czy tyle starczy zeby przez 3tygodnie zeszlo w pasie 2cm bo tyle jest moim celem.Czy zwiekszac 0 100kcal co tydzien do 500 max??
mam 173,5cm 65kg

2,2g bialka(napewno nie dam rady tyle dostarczyc)
2.3g wegli
1g tluszczu(napewno nie dam rady tyle dostarczyc)

daje wspolczynnik aktywnosci 1,3(silka 3xtyg,pon-piat bieg rano 15min)chyba bedzie tyle co nie

po ilu dniach powinny byc efekty?mysle ze po 7dniach powinny byc widoczne pierwsze co nie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
do odzywiania z takimi pytaniami tu jest dzial trening

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
licze tak zapotrzebowanie 65x24x1,3=2028

Zaokrąglasz do 2000.

to moje podstawowe zapotrzebowanie 2028-300kcal=1728kcal

Zaokrąglasz do 1700. Choć w redukcji zwykło się odejmować 500.


czy tyle starczy zeby przez 3tygodnie zeszlo w pasie 2cm bo tyle jest moim celem.Czy zwiekszac 0 100kcal co tydzien do 500 max??

Po pierwsze to nikt tu nie jest wróżką. Wszystko zależy od treningów, czy będziesz przestrzegał diety (sam już piszesz, że nie dostarczych składników tyle ile trzeba, więc kaman).

Po drugie. To są tylko liczby. Traktuj je jako pewną wskazówkę, drogowskaz ile czego jeść. Wytrzymaj tydzień. I popatrz na efekty. Jak się coś ruszyło z wagą - git. A jak nie to trzeba obciąć nico kalorii.

Po trzecie. Nie ma miejscowego spalanie tłuszczu. To, że wchodzisz na redukcję nie oznacza, ze fat poleci Ci z brzucha. Poleci równomiernie z całego ciała. Albo i nierównomiernie.


daje wspolczynnik aktywnosci 1,3(silka 3xtyg,pon-piat bieg rano 15min)chyba bedzie tyle co nie

Jak dla mnie to za dużo. A tego biegania zdecydowawanie za mało.

po ilu dniach powinny byc efekty?mysle ze po 7dniach powinny byc widoczne pierwsze co nie??

Nikt nie jest wróżką jak już pisałem. O tyle będą pierwsze efekty, bo jak zaczenisz mniej jeść to przesanie zalegać jedzenie w żołądku (dlatego na cud dietach - głodówakch w ciągu 3 dni traci się 5 kg ).

Z własnego doświadczenia powiem tak. Ciału potrzeba czasu by dać mu się przestawić "na redukcję". Albo "na masę". U mnie to jest tak mniej więcej 2 tygodnie nic. A potem bach 2 kilo. I znów 2 tyg nic.
Musisz się obserwować. Pomierz siebie (pas, klatka, bic, udo itp.) zważ i porównuj. Ale uwaga! - Nie codziennie. Raz na tydzień, na czczo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan

Następny temat

Lekarz sportowy - I wizyta - powrót do treningów

WHEY premium