SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
To nie temat na takie dywagacje


MImo wszystko -to, że ktoś ma znacznie słabszą wydolność i męczy się zaczynając dopiero "przygodę" z tym sportem - nie uprawnia nikogo do określania go lanserem bez jakichkolwiek podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
pawel wiem ze zasponsorowaliscie go i wypada tobie jako przedstawicielowi firmy stawac w jego obronie mimo tego co kolwiek o nim myslisz, jak by sie tak bujal po normalnych silowniach mieli by wszyscy z niego polew, a juz nie wspomne jak by zaliczyl 20min CF to pewnie by wszyscy lezeli na ziemi ze smiechu bo gosciu sie meczy wyciskaniem sztangi :D, naogladal sie gosciu amerykanskich raperow i mysli ze tak samo jest kozak, co widac po filmiku ze jest tylko lanserem ktory sie meczy wyciskaniem sztangi, ciekawe jak wyglada o przysiadach :D. pewnie dochodzi do siebie 2 tygodnie na OIOM. koncze odnosnie tego goscia bo bujac to sie moze kazdy i lansowac tylko jedni wiedza co to rap a inni to tylko lanserzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Kolego, po 1 prosiłbym o pisanie imion/nicków/ksywek wielką literą - wybacz, jestem lekko przewrażliwiony

Co do Michała - istnieje coś takiego jak "sponsoring" - zjawisko którego założeniem jest szeroko pojęta reklama - stąd "wożenie" się w ciuchach Stopro chociażby - zabieg marketingowy, Sobota jest członkiem i przedstawicielem owej firmy i to, że występuje w ich ciuchac,h, z widocznym logo jest tak samo logiczne jak to, że ja stosuję suple ActivLab

Co do zmęczenia - styl "życia" raperów (jak i ogółu społeczeństwa, nie oszukujmy się) - dalece odbiega od "zdrowego", a więc i w początkowych fazach treningu wydolność organizmu jest na znacznie niższym poziomie, co nie zmienia faktu, iż moim zdaniem propagowanie sportu w kręgach każdej subkultury i każdy możliwy sposób jest ewolucją w bardzo dobrą stronę i powinnismy do tego dążyć, a nie negować "z góry" i na dobrą sprawę za nic. Bo co? bo ktoś się zmęczył i zasapał? Każdy ma do tego prawo i uwierz, ja sam na siłowni czasem chcę zgubić płuca



i powtórzę, to nie temat na takie dywagacje zapraszam bezpośrednio do tematu "Ćpaj sport" lub na YT do komentowania pod filmem
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21239
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Panowie, EOT, dyskusje o filmei prosze przenieść do tematu dla tego przeznaczonego, nie śmiećmy Kamilowi w dzienniku


Każdy następny wpis nic nie wnoszący (szczególnie jak np. powyzszy) - banmaszynka na 24h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Po to wrzuciłem aby zachęcać do dyskusji

także, nie zamykajcie tematu, niech się rozwija, ale bez przesady
nie pozwole w tym temacie na jałową dyskusje

tylko ciekawe spostrzeżenia

MOJE:

WYCISKANIE BEZ POJĘCIA ZNACZACO SIĘ RÓŻNI OD WYCISKANIA Z WYCZUCIEM SPINANIA I ROZCIĄGANIA MIEŚNI, KONTROLĄ ODDECHU, TEMPA itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
No i to są dyskusje, a wyzwiska pod adresem innych userów "ot tak" nie mają sensu i przyszłości

jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat idei, samego filmu itd - zrozumiem, ale "wrzucanie" na temat sponsoringu, subkultury, samego Stopro etc - nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Fajna inicjatywa, dużo motywacji, dobra muzyka, świetny montaż, ekipa na najwyższym poziomie, a i tak znajdzie się ktoś komu coś się nie bedzie podobało

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dokładnie!

Każda próba propagowania kulturystyki jest dla mnie zaj**ista!

Sobota jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce
promuje swoją osobą siłownie, kulturystyke, suplementy, cheć zmiany swojej sylwetki

kiedyś był Peja, teraz Sobota

co w tym złego? trzeba doceniać takie akcje, przecież sameu Sobocie po co to? Nie stać go na paczke suplementów?

Chce i dlatego się udziela, bo promuje sport.

A DO TEGO WYBRAŁ SUPLEMENTY ACTIVLABA I JEST Z NICH ZADOWOLONY!

NAJLEPSI BIORĄ TO CO NAJLEPSZE!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium