SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
no super... tylko tak dalej...gratuluje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dzięki wielkie No, tylko to jest strasznie kosztowny sport. I do czasu, kiedy nie znajdę pracy lub innej opcji, by mieć na odżywki / dietę to mogę zapomnieć o startach.. Bo nie mogę od rodziców ciągnąć tyle kasy na to wszystko. No zobaczymy co los przyniesie O kurde, ładna forma. Tak wyglądasz na masówce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
tu akurat zrzuciłem kilka kg do pokazu na nemiroffie ale ogólnie można powiedzieć że na masie tak wyglądam,czasami więcej wody we mnie stoi..tu akurat do zdjęć troszkę się jej pozbyłem.jeżeli chodzi o wagę to na tej fotce waże 98kg a a trzy tyg wcześniej warzyłem 105kg mam 174cm wzrostu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Noo, sylwetka naprawdę kozak. Kiedy następne zawody, ile zajmuje Ci przygotowanie formy startowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
zaczynam na wiosnę startować.formę przygotowuję różnie ale 12 tygodni trzeba liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
mam na myśli definicję.bo tak na prawdę to do przyszłego roku przygotowuję się już od maja tego roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No tak Dziarę dawno robiłeś? Zawsze mnie zastanawiało, jakby zrobić w wieku ok 18 lat tatuaż, a potem w przeciągu kilku lat ostro się rozbudować - co z tego tatuażu zostanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
tu ja mogę Tobie odpowiedzieć mam parę kolorowanek :) ja zauważyłem tak zwane przejaśnienie, czyli skóra się rozciąga i tatoo się rozjaśnia. W moim przypadku działo się to równomiernie więc nie wyglądało to źle lecz mi przeszkadzało i poprawiłem :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Też długo mnie to interesowało - dzięki za dawkę wiedzy


Chodź suma sumarum i tak zrezygnowałem z dziarki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki sportowo - żywieniowe by PawelSzEvc

Następny temat

FitMax_AB - ANTYOKSYDANTY (przeciwutleniacze) - Kompedium Wiedzy

WHEY premium