SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joost Raimond o walce Fedor-Randy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5947
Jak już wszyscy wiedzą Randy powrócił do UFC po wszystkich zawirowaniach wokół swojej kariery które nastąpiły po jego odejściu z UFC. Ma ustawioną walkę z Brockiem Lesnarem (2-1) o pas mistrzowski UFC wagi ciężkiej w listopadzie. Randy wciąż ma na celowniku walkę z Fedorem ale co się stanie jeśli zbliżającą się walkę przegra? Joost Raimond (dyrektor ds. Operacyjnych w M-1) wierzy, że porażka Randy nie pomniejszy znacząco potencjału jakim dysponuje walka Fedor-Randy w żadnym stopniu.

Na pytanie dziennika:

Randy posiada umowę na trzy walki z UFC. Jeśli przegra w czasie tego okresu wpłynie to na zmniejszenie potencjału tej walki?

Joost Raimond odpowiedział:

"Nie , nie wydaje mi się. Myślę że ta porażka mogłaby być źle zrozumiana- jest tylko dwóch gości w ringu lub octagonie. A pod koniec dnia jeden z nich musi przegrać. Jeśli zawodnik, nawet najlepszy taki jak Randy czy Fedor, przegra walkę z jakiegokolwiek powodu, uważam że nie pomniejsza to jego umiejętności jako zawodnika. Przegrał walkę. OK. Więc co z tego? W tym czasie, tamtej nocy, drugi zawodnik okazał się lepszy. Co nie oznacza że ktoś taki jak Randy lub Fedor stał się gorszym fajterem albo nie jest już tak dobrym sportowcem.

Obaj Fedora i Randy wygrywają przez większość czasu, ale porażka jest możliwa i uważam że porażka nie sprawi że staną się gorszymi zawodnikami".


źródło: http://www.usatoday.com 

Life is brutal and full of zasadzkas*...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Brudasek 77 powiedziałJak czytam niektóre wypowiedzi to po prostu aż żal komentować. Może troche szacunku dla Randiego co? Zauważcie jaką klase pokazał z Gonzagą i Timem Sylvia. Przecież to było niesamowite, zapaśnik zdominował kikboksera w jego własnej grze. Nie wspominam o tym jak pokonał ortiza chociażby. Fedor to też rzeźnik, ale wielokrotnie miał problemy z zapaśnikami
Troche osobliwa ta twoja wypowiedz Brudasek 77.
Ogólnie mnie zastanawia tylko w której sekundzie I rundy Fiedzia by załatwił produkt marketingowy pod tytułem Randy Couture , lub jak określaja go amerykanie ,,the best pound for pound" .
W sumie to niech zrobią w końcu tą ,,najbardziej oczekiwaną walkę MMA",moze wreszcie hamburgery na czele z Madafaką Gangsta Danusią - uświadomią sobie realny poziom umiejętności Capitana. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ja to bym chcial zeby Fedor wklepal jeszcze Randy'emu i poszedl na emeryture. Serce by mi peklo jakby sie z nim stalo tak jak np. Z Liddellem (w sensie, ze ostatnie 4 walki, 3 loosy) ;].
Ale jeszcze bardziej chcialbym, zeby walczyl nawet majac 75 lat i rozwalal dalej wszytstkich tak jak rozwala :P.



Zmieniony przez - astutus w dniu 2008-09-08 16:05:56

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Raimond ******li, walki nie bedzie, Randy dostanie 'fpisde' na kolejnych trzech walkach i jego potencjal bedzie = 0, Fedor dostanie znow bana od lekarzy po Affliction 3, reszta zawodnikow jazda do domu, ich walki mnie nie interesuja, elo

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Takiego bełkotu to ja tutaj dawno nie czytałem....... chyba cały ten sport się opiera na tym, że jeden zawodnik jest danego wieczoru lepszy od drugiego. Tak właśnie do tego kim jest dzisiaj Randy dochodził - będąc wielokrotnie lepszym od oponentów i Fedor też.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
Jak czytam niektóre wypowiedzi to po prostu aż żal komentować. Może troche szacunku dla Randiego co? Zauważcie jaką klase pokazał z Gonzagą i Timem Sylvia. Przecież to było niesamowite, zapaśnik zdominował kikboksera w jego własnej grze. Nie wspominam o tym jak pokonał ortiza chociażby. Fedor to też rzeźnik, ale wielokrotnie miał problemy z zapaśnikami, więc Raimond ma racje, nie ważne czy /Randy przegra czy wygra to ich starcie było nader ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
brudasek77 o jakich zapaśników Ci chodzi??

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731747
Randleman, Coleman, Lindland moze Ogawa? jakie mial z nimi problemy? Wszystkich poddal, Mozna powiedziec ze ich wlasna bronia.
Jedyne problemy mial jak narazie z Arona. A ten jak wiadomo wywodzi sie z BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to taka wypowiedz w stylu "cholera przegra z lesnarem a kase trzeba na wszystkim robic wiec rozglaszajmy wszem i wobec ,ze porazka nie zmniejszy potencjalu walki randy-fedor"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Randleman to każdego potrafi sprowadzić na ziemię, cóż Fedor uzyskał wtedy pozycję boczną jakby walczył z nowicjuszem, Mark też go obalał i 2 krotnie to się kończyło balachą...
psonic tu masz cholerną rację.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
moze i Fedor Randlemana w dziecinną łatwością poddał,ale kibicom w pamięci nie zapadło to poddanie a suples jakiego Fedor wyłapał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Tak tylko ze , chociaz tu moge mowic tylko o sobie , ale patrzac na ten suples nie myslalem sobie "o kurva Randelman rules " , tylko bylem pewien podziwu dla Fiedi ze ta cala akcja splynela po nim jak wiosenny deszczyk , po czym ze stoickim spokojem i wlasnie dziecinna latwoscia skonczyl wielkiego , silnego , groznego zapasnika

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

okolice Pajeczna sztuki walk kto wie/??

Następny temat

KSW: Zmiana przeciwnika Antka Chmielewskiego

WHEY premium