SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
siema mam do was pytanie ponieważ jestem ciekawy waszej opinii jaki trening lepszy na redukcje jestem już spory czas na redukcji ale treningu siłowego nie robie za to mega dużo aerobów połączonych z HIIT ale zauważyłem że przy tych treningach mięśnie lecą w błyskawicznym tępie więc moze macie jakies dobre porady. Treningi mam 5 razy w tygodniu
P.S jestem na if w tym momencie jakies 2100 kcal ale mimo forsujących treningów tłuszcz nie leci wiec licze na wasze podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
15 lat i IF ? zmieniłbym IF, rozpisz diete, 2100kcal troche malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Wiem ze malo ale dopiero pod koniec redukcji zorientowalem sie ze powinienem jesc wiecej a teraz boje sie wrzucic pare set kcal wiecej zeby sie nie zalac. Makro ci podam jakich sie trzymam czyli tluszcz max 40g bialko 180-170 g wegle max 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to za malo, 40g tluszczy? na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 751
Albo mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to tym bardziej, jestes w fazie rozwojowej, musisz miec diete zbilansowana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety

Następny temat

Pierwsze wyjście na siłownie.

WHEY premium