SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka metka w obecnej chwili

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Witam, trochę mnie tu nie było i nie jestem w temacie. Chodzi mi o metkę. Jak wiadomo zdarzają sie faiki (legendarny bionabol). Jaką poradzacie metkę, która po waszych doświadczeniach działa. Czyli którą metkę sami byście wzieli. Nie piszcie, ze oryginalną, bo to wiadome. Podajcie nazwy z których byliście zadowoleni. Podobno LK jest w porządku, co wy na to. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Dzięki za odpowiedzi. Niech się wypowiedzą zjadacze metki z Lyka Labs, bo chwilowo tylko do tej mam dostęp.

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Axio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napo, b.dyspensary, skan, eap, axio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
po skanie waga w góre ale wizualnie lipa praktycznie nic nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
co do napo bede mogl sie odezwac za tydzien ale generalnie martwi mnie fakt szybkiej rozpuszczalnosci zobaczymy

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orginalne napo jest twarde spartan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro poszla weaga po skanie to dziala a nic nie widac bo jak gowno jesz to tak bedziesz wygladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
najlepszy miecio polski jelfa ale i cena wyższa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
to juz lipa moj juz w ustach sie rozpuszcza! ale wczoraj po 15 mg tak mnie glowa rozbolala to moze i tak cos tam jest?

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiadomo po czym ten bol glowy
jak tabletke przegryzasz to jest miekka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
co tu kur.a sugerujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

9 amp enena

Następny temat

Trenadrol - czy orginał???

WHEY premium