SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka metka Lepsza ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Kiedyś brałem ruską i powiem że wątroba mi trochę wariowała . Teraz chciałem spróbować : "Methanabol 10 mg tabs British Dragon Tajlandia"
Doradźcie proszę która lepsza i jakie są różnice . To będzie mój 3 cykl na przełomie 4 lat ( ostatni był z libol 200 - 10 ml. ) , mam zamiar odczekać 2 mies. i zacząć z samej metki ( lajcikowo ) Jeśli polecicie British Dragon Tajlandia to proszę o rozpiskę . Z góry wielkie dzięki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wspieraj Polski Przemysl Farmaceutyczny


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
Nie jestem ekspertem w tych sprawach ale moim zdaniem i z tego co troche się interesowałem tym tematem to może nie najlepszym ale z pewnością najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie Naposim... Oczywiście nie ma jak nasza polska Meta, ale cenowo i pod względem osiąganych wyników naposim bierze górę...

" NIE WEŹMIESZ - NIE UROŚNIE... " :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
nie mam dojścia do polaka tylko to :
Anabol 5 mg/tabs British Pharmaceuiticals Tajlandia ,
Anabol 5 mg/tabs British dispensary Tajlandia ,
Methanabol 10 mg tabs British Dragon Tajlandia ,
Methandienone 5 mg/tabs Rosja ,
Methandrostenolon 5 mg/tabs Akrihin Rosja ,
Naposim 5 mg/tabs Rumunia, Terapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naposim 5 mg/tabs Rumunia, Terapia


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Osiągi osiągami , cena ceną , ale mi jeszcze na zdrowiu zależy . Nie wiem czy Naposin nie jest bardziej szkodliwy i toxyczny od ruska ? 20 zł mnie nie zbawi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jezeli kojaze dobrze cennik to bierz smialo:

Anabol 5 mg/tabs British dispensary Tajlandia ,
naprawde jedna z lepsiejszych metek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meta to meta kazda jest tak samo toxyczna

to jak z woda ta ma inna nalepke a ta inna ta jest za 2zl a ta za 3zl to znaczy ze jest mniej toxyczna i jest z gór ze zrodelka


pozdrawiam off topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Oryginalny naposim jest rewelacja ale watpie zebzs go dostal jednak nie martw sie lipa tez dobrze dziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można ŁĄCZYĆ ZE SOBĄ METANABOL???

Następny temat

saa w agli dostepnosc??

WHEY premium