SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak używac cm3

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 16 lat mam obecnie 150 tabletek cm3 niestety bez opakowania bo od rl kumpla odkupilem i oto moje pytanie jak użyć?? Ile brac, kiedy i co jak i dzien?

Odrazu powiem że szukałem jakies 20minut (wiem ogrom) no ale niemoglem znalesc a dla obeznanego czlowieka to jest minuta.
z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Codziennie rano 4kaps. + 4kaps. po treningu.

Mało tego. Drugie tyle dokup.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:
W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy dawkowaniu z opakowania sraka murowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie tyle "sraka" co zbędny zabieg.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10194
Bierz 4 rano i 4 po treningu , super efekty polecam . Nie bierz 12 kapsów dziennie bo tylko strata kreatyny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892
ventor90 Zalezy od budowy ciala dlatego pisze od-do !!! wiadomo ze nie nalezy zaczynac od najwiekszej dawki , z czasem mozna dorzucac i obserwowac reakcje ciala !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
z kreatyną jest właśnie raczej tak, że zaczyna się od większych dawek częsciej i stopniowo zmniejsza, niż na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892
dlaczego masz ja zmniejszac ??? z tego co mi wiadomo kreatyne mozna brac caly czas ( oczywiscie z przerwami ) , ustalasz sobie odpowiednia dawke i jedziesz , tak mysle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
początkowo wiele osób stosuje większe dawki by szybciej wysycić mięśnie kreatyną. To włąsnie w poczatkowym okresie suplementacji mięsnie są wstanie "pochłonąc" większe ilości kreatyny, po kilku - kilkunastu dniach ta możliwośc się zmniejsza i wg niektórych źródeł średnio oscyluje w granicach 5g.

Oczywiście, że kreatyną można brać długo, ale nie widze powodów dla stosowania progresu dawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pdw-dyspersja wielkości płytek przekroczona norma

Następny temat

Czy w Gdańsku są jakieś treningi piłki nożnej dla dziewczyn?

WHEY premium