SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI STYL WALKI WYBRAĆ - przeczytaj zanim zadasz pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Na ulicy przy wiecej niz dwoch przeciwnikach najlepiej sprawdza sie krav maga oraz boks ... Z 1-2 przeciwnikami mysle poradzi sobie kazdy kto cokolwiek cwiczy dłuzej niz 2 lata( sztuke walki/sport siłowy)...oczywisciwe w rozumieniu „przeciwnik” mam na mysli przecietnego człowieka ktory nic nie cwiczy bo inaczej wyglada sutuacja gdy trafi „swoj na swego” ale to rzadko kiedy sie zdarza

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2009-12-11 21:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Przy więcej niż dwóch zostaniesz sklinczowany, przewrócony i skopany i nie uratuje Cie nic-poza bronią, najlepiej palną.

Ogólnie, nie teoretyzuj. Możesz trafić na kilku "leszczy" którzy uciekną gdy jednemu przyłożysz-a możesz trafić na pojedynczego czlowieka i skonczyc w kostnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Totez chyba wyjasniłem o jakiego przeciwnika chodzi ...nie sadze aby wiecej niz dwoch przeciwnikow ktorzy nie mieli w zyciu do czynienia z zadnym sportem dało rade np.bokserowi wagi ciezkiej..

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2009-12-11 22:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Wystarczy, że użyją noża. Bokser czy nie, dla noża to żadna różnica. To tylko mięso...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Tzn zle mnie zrozumiałes albo i ja zle sie wyraziłem...chodziło mi oczywiscie o przeciwnika nie majacego zwiazku z zadnym sportem oraz o sytuacje bez broni czyli poprostu zwykła statystyczna sytuacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nie ma czegos takiego jak "statystyczna sytuacja". Statystycznie możesz stwierdzić, że nigdy nie znajdziesz się w trudnej sytuacji na ulicy. Jeśli używasz MÓZGU to zwiększasz szanse na to, że przezyjesz całe życie bez dania komuś w mordę. Ale czasem po prostu ma się pecha...

Ogólnie-teoretyzowanie kto komu i w jakich okolicznościach da rade na ulicy jest dobre dla 15latków, wiec odpusc sobie, bo jeszcze ktoś przeczyta, uwierzy-i skonczy w szpitalu bo poczuje sie "nieśmiertelny"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Rozmawianie o sztukach walki w kategorii uzywania broni jest nierzeczowe...idac Twoim tokiem myslenia mozna bez pardonu stwierdzic ze inwalida jest w stanie powalic trojke bokserow bo ma np. bron palna...takze jest to wogole bez sensu takie rozumowanie...a ja poprostu wyjasniłem konkretnie co jest co...przeciwnik tj przecietny czlowiek nie majacy pojecia o sporcie i bez uzbrojenia i tyle.I moim zdaniem najlepiej sprawdza sie w takich sytuacjach krav maga/kepap lub boks

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2009-12-11 22:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ile masz lat, teoretyku? Obawiam się, że 15-17...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Tyle co w avatarze...statystyka ma tu wiele do rzeczy bo raczej niemozliwe a wrecz nierealne jest aby w starciu ulicznym trafic na wiecej niz dwoch przeciwnikow ktorzy znaja sztuki walki:) i dlatego podałem przykład zwykłych rywali,bez broni oczywiscie,bo przewaznie do takich starc dochodzi.Takze przeanalizuj sobie to co pisze bo mam wrazenie ze nie wiesz o co mi chodzi

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2009-12-11 23:02:40

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2009-12-11 23:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
A staż w sztukach walki to Ty masz jaki? Bo krav maga i podobne style stawiają na wywalczenie sobie drogi ucieczki-i ucieczke, nie na "pokonanie" przeciwnika/ów...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy filmik

Następny temat

Boks+silka

WHEY premium