SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iniekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Witam mam pytanko dziś kolega robił iniekcje chciałem robić mu w bark, ale bał się o jakieś guzki i ból, ale nie w tym rzecz nalegał, że zrobi sam.. Faktycznie gimnastykował się, ale wydaje mi się, że powinien wyżej zrobić bynajmniej ja celuje troszkę wyżej, ale mówił, że nie ma znaczenia.. Od zawsze wiadomo, że pośladek dzielimy na 4 części i walimy w górne u niego igła leży jakby po środku co wy o tym myślicie jest znaczenie czy nie ma?
Licze na konkretne odpowiedzi a nie wywyższanie się z dziwnymi odpowiedziamu
Zrobiłem konto tutaj od kilku dni bo zaczynam zabawę z SAA i chciałbym poszerzać swoją wiedzę. Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi



Zmieniony przez - Sacamuelas w dniu 2013-07-01 21:30:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Popatrzyłbyś na tę owłosioną dupę raz jeszcze i na zdjęcie które wrzucił miczelx dostrzegłbyś, że nie była to iniekcja w nerw. A za tę 8ml dziękuję bo nawet nie wiedziałem o tym. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Kvvvvvrwa. Nie wstawiaj zdjęc swojej owłosionej dupy na cały ekran.

Bije się w górną ćwiartkę bo w dupie przebiega nerw kulszowy i jak go trafisz to w najgorszym wypadku będziesz kaleką do końca życia.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej. Foto do skasowania.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Zyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
no wlasnie dlatego nie wybralem dupy ze wzgledu na nerw. wole udka i spokoj mam :P a dupa nie taka zla hahahahhaa widzialem gorsze i sie nie krępowali :P

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Kto chce niech zapisze sobie zdjęcie, hahahah.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Słuchaj wstawiłem zdjęcie kolegi, ale chyba nie jest w tym nic złego tu chodzi o iniekcje i chciałem się dowiedzieć chyba, że miałbym wam wytłumaczyć słowami gdzie bił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Sacamuelas
Witam mam pytanko dziś kolega robił iniekcje chciałem robić mu w bark, ale bał się o jakieś guzki i ból, ale nie w tym rzecz nalegał, że zrobi sam.. Faktycznie gimnastykował się, ale wydaje mi się, że powinien wyżej zrobić bynajmniej ja celuje troszkę wyżej, ale mówił, że nie ma znaczenia.. Od zawsze wiadomo, że pośladek dzielimy na 4 części i walimy w górne u niego igła leży jakby po środku co wy o tym myślicie jest znaczenie czy nie ma?
Licze na konkretne odpowiedzi a nie wywyższanie się z dziwnymi odpowiedziamu
Zrobiłem konto tutaj od kilku dni bo zaczynam zabawę z SAA i chciałbym poszerzać swoją wiedzę. Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi


Zmieniony przez - Sacamuelas w dniu 2013-07-01 21:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
To się wstawia link i pisze, że UWAGA, goła owłosiona dupa ze strzykawką. Wyobraź sobie, że koło nas mogą być dzieci nasze i to nie jest chyba widok, który chciałyby oglądać...

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zbierasz zdjecia dupy?dzisiaj dupa jutro k****

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Jakby obok mnie było dziecko to zajmowałbym się nim a nie siedział i pisał głupkowate posty które nie wnoszą nic do tematu! Bez odbioru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po długim cyklu

Następny temat

1 Redukcja na Dopingu

WHEY premium