SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza [Nie udana] Iniekcja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
A więc wczoraj rozpoczołęm swój pierwszy cykl [ w sumie zjadłem wczęśniej 100 mety [EAP], ale napewno stężenie było w niej zaniżone, bo 1 kg wagi do góry poszedł] Cykl wygląda tak: 1-8(10) Enan Norma 250mg e5d 1-4 Meta Axio 20 mg ed A więc opisze moją wczorajszą zabawe ze strzykawkami... Zaczeło się od łamania ampułki, musiałem się troche nagimnastykować, aby ją złamać, popiłowałem troche nożykiem i jakoś dałem rade. Poźniej nabieranie do strzykawy, nabrałem więcej powietrza jak tego soku(użyłem pompki 20 ml, bo innej nie miałem :-/) chcąc wypuścić powietrze ze strzykawki wylałem ze 150 mg soku . Dobra to chociaż te 100 wbije, daje kolesiowi aby mnie ukuł (poślad) Wbił igłe i odciągnął tłoczek i mówi, że qr.wa nie może wycisnąć soku... próbuje dalej i nic.. W końcu każe mu wyjąć i wbić się raz jeszcze i za drugim razem dało rade... Zły byłem jak cholera. A teraz moję pytanka:

1. Skoro wbiłem tylko 100 mg, to teraz kolejnego shoota zrobić po 3 dniach ? Ale już z 250 mg oczywiście.
2. Jak najlepiej nabierać sok ?
3. Strzykawki mam teraz 2 ml i 5 ml, która lepiej ?
4. Możliwe, że już po 2 dniach na metce 20 mg czuć było znacznie zwiększobe libido ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
rozkoszny jestes chuopie - 20ml pompka do 1ml soku. do 1ml soku starczy ci 2ml pompka (no tak na logike - 2ml > 1ml, co?).

wbij normalnie nastepnego strzala jak planujesz albo nawet juz - to nie ma znaczenia.

pompka 20ml, no no no... to chyba do lewatywy

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

1. Skoro wbiłem tylko 100 mg, to teraz kolejnego shoota zrobić po 3 dniach ? Ale już z 250 mg oczywiście.


wbijaj dzisiaj, nie ma na co czekac, z tamtych 100mg i tak pewnie wszystko zostalo w strzykawce jak to byla 20stka

2. Jak najlepiej nabierać sok ?

mniejsza strzykawka zdecydowanie, kup sobie grubsze igly do nabierania ,bedzie wygodniej,
powietrzem sie nei przejmuj, przed strzalem je wypuscisz

3. Strzykawki mam teraz 2 ml i 5 ml, która lepiej ?


strzykawki 2ml!

4. Możliwe, że już po 2 dniach na metce 20 mg czuć było znacznie zwiększobe libido ?

raczej sobie wkrecasz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
aha i naucz sie sam robic sobie strzaly - najlepiej juz od tego.
nabieraj normalnie - zakladasz wieksza igle na pompke, naciagasz sok, zmieniasz igle na ciensza i ogien (nie pisze tu o podstawowych sprawach higieny, czego nie dotykac, co przetrzec spirytem, itp. - to sobie doczytasz jak nie wiesz).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Rozumiem. Ale zapomnialem o najwazniejszym! Otoz boli mnie posladek, a dokladnie te miejsce gdzie byla dokonywana iniekcja... Mozliwe, aby bylo to spowodowane ta mala iloscia soku ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
najczesciej jest tak ze troche boli,
o ile nie jest to opuchniete, bolesne, gorace
to wszystko jest ok

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi Postaram się, by dzisiejszy shoot był profesjonalnie wykonany

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 ml strzykawka, ja ******le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Akurat taką miałem dostępną... Teraz już większej jak 5 ml nie użyje Qr.wa Boli mnie dupa!

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
ty analu

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie rób siary.Co Ty upośledzony jesteś,że nie potrafisz nabrać soku do strzykawki?Pamiętaj,że dokonujesz inwazji w swoim ciele.To nie jest jakaś d****na zabawa,tylko poważna sprawa.Podejdź do tego z głową,bo za chwilkę zrobią Ci resekcję i skończy się Twoja ignorancja.Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z powrotem na ciemna strona - rzuccie okiem

Następny temat

saa i alkohol

WHEY premium