SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iniekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gej gej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Słuchajcie prosiłem o konkretne odpowiedzi a nie wypisywanie głupkowatych postów od tego macie spam. Myślę, że wszedłem w dział o odpowiedniej tematyce. Faktycznie mogłem dać link ze zdjęciem, ale niestety teraz nie mogę edytować postu. Także przepraszam, że uraziłem i proszę się trzymać tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Pisałem Ci w pierwszym poście, dlaczego się tam nie robi zastrzyku, wiec łaskawie sobie przewiń do pierwszego postu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Słuchaj wiem, że leci przez pośladek nerw, ale pytanie było moje czy jest jakaś różnica pomiędzy iniekcja czy zrobił dobrze. liczyłem na konkretną odpowiedź a Ty wychylasz się z jakimś zapisywaniem zdjęć jak masz kompleksy i nie widziałeś nigdy pośladków to zapisz sobie to zdjecie, ale nie nabijaj durnych postów tu tylko w swoim temacie spam. Dziękuje za odpowiedzi uważam, że temat jest do zamkniecia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nie widać nawet kąta iniekcji. Jak nie trafił w nerw to miał szczęście po prostu i tyle. Następnym razem się robi w górną ćwiartkę i tak się robi iniekcje względem wytycznych medycyny. Nie mam kompleksów, po prostu mnie wkurza ignorancja niektórych ludzi i brak pomyślunku.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
nie ważne gdzie dasz,masz dać domięśniowo i tyle, biją w klate bica trica a nawet widziałem jak kolo sie kół w kaptura. kwestia komfortu

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
skyboom
nie ważne gdzie dasz,masz dać domięśniowo i tyle, biją w klate bica trica a nawet widziałem jak kolo sie kół w kaptura. kwestia komfortu



jak nie wazne to wbij sobie w to zolte ze zdjecia, zobaczymy czy dalej bedziesz taki rzeczy wypisywal

1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
a co to jest?mięsień chyba nie. to ten nerw kulszowy?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
no tak nerw. pizgasz w nerw i mozna skladac papier o dofinansowanie na spoko wozek ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
trafienie w nerw może skończyć się nawet paraliżem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po długim cyklu

Następny temat

1 Redukcja na Dopingu

WHEY premium