SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hades's Hegemony kolejne oszustwo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 55 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, chciałem zasięgnąć rzetelnych informacji, a tutaj jest największe tego typu miejsce więc mam nadzieję, że z dyskusji coś wyniknie.

W jednym ze sklepów wcisnęli mi johimbinę i sarmy, jak twierdzą i reklamują "Jedyne sarmy na świecie, które zostały przebadane przez akredytowane laboratorium w USA. Każdy z sarmów ma od 99,3 do 99,5% czystej substancji na kapsułkę."
Jakie to akredytowane laboratorium w USA to niestety jest tylko tajemnicą firmy Hades Hegemony.

Problem w tym, że ani o tej firmie nie słyszałem, ani nie jestem pewny co do tego co tam siedzi w środku, więc przed spożyciem postanowiłem więc poszperać. Zacząłem od strony producenta. Podobno jest to firma z USA, elitarna i ma kilku dystrybutrów. Problem w tym, że poza dwoma polskimi sklepami, które są ich oficjalnymi dystrybutorami, żadna z pozostałych firm nie ma nie tylko ich produktów w ofercie, ale nawet o Hades Hegemony nigdy nie słyszała.

Co więcej przyglądałem się na opakowania tych produktów. Na środku jest harakterystyczny znaczek, coś w stylu hologramu. Identyczne 'hologramy' jeden z owych polskich sprzedawców nakleja na produkty Brawna, Olympus Labs i Now Foods. Może Hades hegemony korzystał z usług polskiego sklepu z odżywkami w projektowaniu ich etykiet?

Może to niefortunne zbiegi okoliczności, dlatego sprawdziłem bezpieczeństwo tych produktów i napisałem do organizacji zrzeszającej producentów mających certyfikaty GMP. Podobno suplementy Hades Hegemony są produktowane w takich standardach. Niestety oni również nie słyszeli o żadnym przedsiębiorstwie tego typu i zaznaczyli, że nie jest możliwe by jakikolwiek producent mógł konfekcjonować produkty, które nie są do spożycia przez ludzi. GMP to międzynarodowy certyfikat i przepisy są jednolite dla wszystkich krajów.

Cytuję:
"Zgodność z wymogami GMP obejmuje minimalne zdroworozsądkowe wymogi sanitarne i procesowe mające zastosowanie do wszystkich zakładów przetwórstwa żywności. Wiele firm z branży spożywczej wdrożyło program certyfikacji GMP dla przetwórstwa żywności jako podstawę do opracowania i wdrożenia innych systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, w tym HACCP, ISO 22000, SQF oraz ISO 9001."

GMP nie może być zastosowane do produktów nie będących żywnością lub zagrażających zdrowiu. A nawet sam sprzedawca nie wiedząc czemu, sprzedaje produkty, które opisuje: "Jedynie do celów badawczych - nie dla spożycia przez ludzi". Co więcej Hades Hegemony ma w ofercie SARM GW501516 czyli potoczne Cardarine lub Endurobol, które okazało się rakotwórcze. Żeby było ciekawiej, na stronie producenta widnieje m.in. informacja, że jedną z nazw tej substancji jest GW510516, a to całkowicie inny związek. Czy producent nie wie co produkuje?

Panowie, wiecie może gdzie to produkowane, albo przez kogo? Ewentualnie może producent się wypowie skoro tak mocno działa na polskim rynku.



Zmieniony przez - LukaS7000 w dniu 2016-08-07 13:34:39

Zmieniony przez - LukaS7000 w dniu 2016-08-07 13:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Szczegółowy opis środków typu SARM znajduje się w portalu http://doping.pl/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Przeniosłem do działu Doping. Sarmom dużo bliżej do dopingu niż supli...

Żer.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Dowiemy sie za pare tyg. Poki co to jest od tego miesiaca dostepne,wiec o opinie ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670443
ja bym tego nie tykał , nie wiadomo co to jest i jak działa

większość nie działa , te co działają robią kongo z flakami i hormonami
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Po co się truc i szukać miodu jak są sprawdzone i dzialace od lat środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tez tego nie kumam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
To z opisu jednej ze stron. Miałem zamiar zakupić ale poczekam, może ktoś dojdzie skąd to.
"Badania te zostały przeprowadzone przez jedno z najbardziej renomowanych laboratoriów w USA, Microbac Laboratories Ltd."


Zmieniony przez - JKG_NH w dniu 2016-08-08 12:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Chrupie wlasnie joszke z tej firmy i jest kozak, 15 mg klepie duzo lepiej niz 20 palmasa. Za okolo 3 tyg jak mi sie joha skonczy, zamierzam stestowac gw od nich, bede mial porownanie bo jakis czas temu lecialem na gw z brawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
w zyciu nic nie kupuje z browna. Lodzianin wszystkie sarmy swietnie dzialaja, ale sarmy a nie oszukane kapsuleczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7461
Bral ktos ostaryne z tego hades hegemony??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Prop+Cypio+Tren A

Następny temat

Sildenafil medana test

WHEY premium