SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

GAINER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1764

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 335 Napisanych postów 37259 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125205
Klimo zestaw oceniłem pozytywnie i w tym sensie to pisałem, zauważyłem że chyba piszesz, że brzuch ci się powiększył więc proponowałbym zamiest gainerem uzupełniać dietę w bulka albo odpowiednio do niej dodawać samego białka i carbo ale tylko w okresach okołotreningowych
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4310
Wiesz wydaje mi sie ze jest dobry....cykl tez niczego sobie dlatego teraz tylko lykaj i cwicz:)pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2022 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12054
Gaca:siema bracieNo lykam i bede wielki,jutro dostarcze Ci towarPozdro i sog

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4310
Dostawa dotarla:) masz soga Klimo

Maximus!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14530
Co Gaca zadowolony z dostawy Mam nadzieje ze po powrocie do zdrowia bedziesz rosl
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14530
Klimo i Gaca: Dobra grzana byla przy kupnie Klimo pamietasz: Jablczan!!jablczan!! Grzana pozdro
napisał(a)
Początkujący
Oczywiscie ze zadowolony dzisiaj dokupilem omege-3 i zma i juz wogle jestem szczesliwy teraz tylko jesc i jesc:)

Maximus!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 673
Czesc mam pytanie. Zrobilem dwa cykle z pure creatine i mi prawie nic nie dala tylko troche sily. Teraz chce zaczac brac Weight Gainera York poniewaz chce przybrac troche na masie i niewiem jak go brac i kiedy. Prosze Doradzcie mi cos. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPTIMUM NURITION

Następny temat

Anabolic BCAA... upewnienie się co do dawkowania:-)

Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Jaglane Rafaello w wersji fit Jaglane Rafaello w wersji fit