SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flora

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1836
Panowie co powiecie na margaryne Flora Leprze to od zwyklego masla ??
Na pudelku napisane jest ze zawiera kwasy tluszczowe omega3 i omega6 i ze ma obnizona zawartosc tluszczu 60%

Sklad dla 100 g:
wartosc energetyczna 540 kcal
bialko 0
weglowodany 0
tluszcz 60g :
nasycone 13g
jednonienasycone 16g
wielonienasycone 30g :
omega3 4g
omega6 26g
trans <1g
cholesterol 0
blonnik 0
sod 0,08g
witaminy
A
D3
E
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1836
Po tym co tu przeczytalem natychmiast wracam do mojego maselka smietankowego :) Dzieki wszystkim za pomoc Arty sa swietne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no wydaje się być okej....masło też mozesz...lepsze to niż margaryna

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
eh, to pewnie moja ułomnośc, ale nie umiem zrozumiec jak olej roślinny zamieniono z postaci płynnej w stalą bez uwodorniania czasteczek? mam obawy, że skład na opakowaniu nie wiele ma wspólnego z zawartoscia tegoz opakowania.1g tłuszczy trans, a margaryna sie nie wylewa z kubeczka? na moje oko to sie kupy nie trzyma. Nie jadłabym tego. Juz lepsze masło jak musisz koniecznie.

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1836
Ta margaryna ma taki plus ze nawet wyjeta prosto z lodowki od razu daje sie bez problemu rozsmarowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja wogóle nie używam masła....może smaruj oliwą ??
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja też mało używam ale jezeli uzywm to masło śmietankowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie sugerujcie sie tym, ze jest napisane 4g n-3. Jezeli kiedykolwiek one tam byly to i tak dawno sie utlenily. Lepsze maslo.

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-10-06 09:29:20

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jezeli sie latwo smakuje po wyjesciu z lodowki to nie jest raczej utwardzana. Ale ja i tak bym wolal maslo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
stosuj maslo i oleje roslinne tloczone na zimno w stosunku 1:2 - 1:4 najlepiej na tym wyjdziesz zadne margaryny...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Sachem za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja bym się ograniczał do tłuszczy ciekłych

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SPECJALISTÓW

Następny temat

Szacunkowy % BF

WHEY premium