SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Czesc
Co sadzicie o tym planie , kolejnosc grup ustawilem po kolei wedlug priorytetu , pare cwiczen mam izolowanych ale bardzo dobrze mi wchodzily i postanowilem je wplesc do planu na plecach najmniej mi zalezy to je wrzucilem pod koniec. W niektorych cwiczeniach mam podane ze wasko poniewaz zalezy mi na danej glowie np bicepsa

Pon
Klata - Wycisk skos dolny 4s
Barki - Wycisk sztanga siedzac 3s
Biceps - Unoszenie sztangi wasko 3s
Triceps - Francuskie lezac 3s
Plecy - Drazek ( sredni uchwyt ) 4s
Przedramie - Zawijanie ciezaru 3s

Sr
Klata - Skos dodatni 4s
Barki - Podciaganie sztangi do brody 3s
Biceps - Mlotki siedzac 3s
Triceps - Wycisk wasko 3s
Plecy - Wioslowanie sztanga wasko
Przedramie - Prostawanie nadgarstkow z tyl 3s

Pt
Klata - wycisk plaska 4s
Barki - wyciska hantlami siedzac 3s
Biceps - Modlitewnik wasko 3s
Triceps - Francuz siedzac 3s
Plecy - szrugsy ze sztanga z tyl - 4s
Przedramie - unoszenie sztangi nadchwyt 3s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Brak nog, brak podstawowych cwiczen, biceps przed plecami, brak ankiety

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Staz mam ponad 2 lata , cel masa i poprawienie priorytetow . Ta ankieta jest konieczna ? Polowy rzeczy z niej nie podam bo nie znam. Nog nie robie bo biegam interwalowo i zawsze mialem problem z doborem spodni jak je robilem , moze smieszne wytlumacznie ale przez to wyrzucilem z planu nogi oraz martwy ciag . Jakich podstawowywch cwiczeni mi jeszcze brakuje oprocz przysiadow i martwego bo to wiem. biceps przed plecami dlatego ze na plecach mi zalezy najmniej , po ciezkich wioslowaniach itp mialem malo sily zeby pozadnie bicepsa zrobic i pomyslalem ze taka kolejnosc bedzie ok

Zmieniony przez - power15 w dniu 2014-05-01 23:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak wiesz ,ze brak przysiadów i mc to je po prostu dodaj- podobnie z ankietą w podstawowych przynajmniej punktach- bo bez tego nawet nie ma się co brać zarówno za efektywne trenowanie jak rowniż, co za tym idzie, poprawianie tego co do poprawy wrzuciłeś...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia/poprawy

Następny temat

Trening mięśni brzucha

WHEY premium