SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Witam jako że pare rzeczy mnie zastanawia a nikt z poza forum nie potrafił dokładnie powiedzieć...może inaczej były różne opinie.

krótkie wprowadzenie: ćwicząc na siłowni zyskujemy włókna:mięśnie szybko kurczliwe a np. biegając wolno kurczliwe. teraz pytanie:

1.Trenuje piłke nożną czyli teorytycznie zyskuje włókna wolnokurczliwe i chodze na siłownie i ćwicze GÓRE czyli zyskuje włókna szybkokurczliwe ??

2.takie troche dziwne INNE Jakie jest główne zadanie u mężczyzn SUTKÓW:BRODAWEK jak kto woli??? bo u kobiet to wiem a u mężczyzn to mi ludzie mieszają.... więc jak to jest



z góry dzięki za odpowiedzi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
soga dawałem
a przetrenowuje się faktycznie dosc czesto bo lubie leciec na maxa i zbyt czesto się przełamuje co niedzie nakożyść , bo efekty sa krótko trwałe

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
dziwne pytania należy kierować na forum zjawisk niewyjaśnionych

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no racja ale i tak prosze o odpowiedz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
1.Trenuje piłke nożną czyli teorytycznie zyskuje włókna wolnokurczliwe i chodze na siłownie i ćwicze GÓRE czyli zyskuje włókna szybkokurczliwe ??
TO ZALEZY JAK PRZEBIEGA PROCES WYSILKU, ALE ZYSKUJESZ OBYDWA, TYLKO JEDNYCH MNIEJ A DRUGICH WIECEJ, TO NIE MARATON ZE BIEGNIE SIE CALY CZAS W TYM SAMYM TEMPIE, TAK MYSLE
2.takie troche dziwne INNE Jakie jest główne zadanie u mężczyzn SUTKÓW:BRODAWEK jak kto woli??? bo u kobiet to wiem a u mężczyzn to mi ludzie mieszają.... więc jak to jest SKAD TAKIE PYTANIE BRODAWKI U MEZCZYZN SA PO TO ZEBY KOBIETY MOGLY JE GRYZC PODCZAS IGRASZEK PRZYJMIJ TAKA WERSJE I TAK ROB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
k3ho to jeśli często i intensywnie biegamy i rosną mięsnie wolnokurczliwe to na siłowni będą mniejsze efekty w rośnięciu mięśni szybko kurczliwych, czy to nie ma znaczenia?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ewentualnie oblizywac, cmokac itp.

a tak powaznie to wydaje mi sie ze jest to pozostalosc po rozwoju zarodka. zygota w momencie rozwoju jest "obojetna" i przygotowana na bycie man or woman wiec ma "wszystko" po kawalku. jak geny zadecyduja ze ma byc dana plec to pewne cechy zanikaja inne sie rozwijaja itp. tak mi sie wydaje

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 670
BRODAWKI U MEZCZYZN SA PO TO ZEBY KOBIETY MOGLY JE GRYZC PODCZAS IGRASZEK PRZYJMIJ TAKA WERSJE I TAK ROB kolegom na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
xabi, jezeli duzo biegamy w dlugich dystansach mamy wiecej wolno
jezeli duzo cwiczymy na silowni w zakresie do 15powt mamy wiecej szybko
jezeli miesnie nie zregeneruja sie po bieganiu, to napewno efekty beda gorsze na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
czyli rozumiem że jeżeli ktoś biege w dzień NT to przy dobrej regeneracji nie będzie to miało wpływu na siłowni

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
jezeli nie jestes typowym ekto to nie przeszkadza a w rozsadnej ilosci nawet pomaga w regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
miloszmk bardzo fajna teoria

soga nawet dam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chwila zapomnienia...

Następny temat

Dietka do poprawy ....

WHEY premium