SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy ftb87-siła i wytrzymałość

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
Witam serdecznie zaczynam swój pierwszy dziennik treningowy
Dziekuje Marcinowi za umożliwienie tego testu a teraz do rzeczy...
Od pół roku trenuje boks tajski wczesniej wiele lat trenowałem na siłowni pod kątem kulturystyki
Odżywki które bedę testował mają mi pomóc zwiekszyc wydolność oraz siłę szeroko pojętą w sportach walki
Jako że jestem sfierzak nie bedę czarował że bede zasuwał 2 treningi dziennie
do tej pory treningi rozkładały sie następująco w pon boks tajski
wtorek pare serii fbw
sroda tajski
czwartek jesli czułem się na siłach też dawałem fbw
w piatek mocne rozciaganie a wcześniej lekki fbw
Zdaje sobie sprawe że ten rozklad może być niejasny oraz przez te pół roku ewoluował zainteresowałem sie kompleksami sztangowymi oraz croossfitem niektóre zestawy próbowałem przećwiczyć
do tego doszły problemy z rozciaganiem jako że dopiero teraz zaczałem to robić( odkąd chodze na tajski) więc nie zawsze mogłem sobie pozwolić na maksa bo miałem poprzeciągane sciegna
Tera rozkład jaki chce zastosować oczywiśćie będzie bardziej regularny oraz kompleksowy aczkolwiek chetnie poczytam sugestii ludzi którzy napewno wiecej wiedzą ode mnie w tym temacie i szczerze powiem że bardzo na to licze
Wieć teraz od poniedziałku widze to tak pon tajski
wtorek crossfit
środa tajski
czwartek crossfit
piątek coś ala sparingi z kolegą albo powtórka z treningów oczywiśćie bardziej technika bedzie robiona niż wydolność do tego mocne rociąganie
sobota sauna i masaże na basenie
niedziele wolne

mam nadzieje że do poniedziałku a właściwie wtorku rozwiąze sprawe treingów cross fitowych a może to beda komplesky sztangowe zobaczymy co wyniknie z dyskusji

chociaz ja uważam ze skoro cwicze sam tajski to crossfit jest lepszy ponieważ tam z przeciwnikiem sie pracuje tylko przy zwarciu a w parterze trzeba troche wiecej siły do przetaczania itd

trening diete oraz wymiary i może fotke chociaz tutaj sylwetka to a raczej jej zmiana to bedzie efekt uboczny
napisze dokladnie w niedziele jak juz bedzie konsensus
pozdrawiam i zapraszam do komentowania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
sory za tak długą przerwę ale długi weekend mi sie przedłuzył

26 kwietnia

nie robiłem żadnego treningu poszedłem na basen bo poobijany byłem po treningu tajskiego więc odpuściłem żeby troche sie zregenerować

suplementacje tez odpusciłem oprucz kreatyny

27 kwietnia

trening polegał na powtórzeniu technik z poprzednich 2 treingów z kolegą
poprzedzony delikatna rozgrzewka

suplementacja przed high kick z porcja kreatyny a po treningu creafight z równiez z porcja kreatyny

28 kwietnia

dzisiaj tylko bieg 4 kilometry truchtem czuje jeszcze nogi że są obolałe
dzisaj też tylko 2 porcje kratyny

jeśli chodzi o diete to wieczorem była pizza zamiast 4 posłku

29 kwietnia

dzisiaj cąły dzien się leniłem

dieta równiez zamieniłem na domowy obiadek

30 kwietnia

dzisiaj trening tajskiego

z racji że długi weekend sie zaczyna i mało nas było więc rozgrzewka lajtowa pozniej 3 serie brzuszków i unoszeń nóg jedno po drugim
pozniej techniki i na koniec rozciaganie

suplementacja

stała czyli high kick z kreatyna przed i po creafight z kreatyna

dieta
1 posiłke placek z jajek i płatków plus jabłko
2 ryz plus udko z kurczaka i pomidor
poznije zorbuiłem szejka z 2 bananów 2 brzoskwin szklanki mleka i 100 gram białka i rozbiłem to na 2 posiłki

1 maj

gorąco więc nie zabardzo chce sie jeść

powtórzyłem szejka na 2 posiłki a rano placek z jajek i płatków

trening na siłowni

to 3 serie

podciagania
przenoszenia sztangielki z boku an bok w pozycji jak do brzuszków (sztangielka 20 kilo)
przysiad z wyrzutem sztangi do góry (sztanka 28 kilo)
martwy ciąg na prostych ( ta sama sztanga)
wyciskanie zołnierskie( ta sama sztanga

każde cw wykonywane 30 sekund przerwa miedzy seriami 2 minuty

suplementacja taka jak wczoraj

2 maj

trening tajskiego
dzisiaj jeszcze mniej osób na treningu wiec trener troche nas pocisnął

rozgrzewka trwała koło 30 minut najpierw standardowo w biegu pozniej stacje z cw na brzuch nogi i barki

pozniej techniki w parach a na koncu sparingi zadaniowe

suplementacja stała

dieta tylko 3 posłki

3 maj
zakwasy na barkach po wczorajszym treningu wiec dzisiaj trening z własnym cięzarem ciała

pompki z klasnieciem
przysiad z wyskokiem
brzuszki
krokodyle
bieg bokserski

kazde cwiczenie 20 powt bieg bokserski 30 sekund maks

zrobiłem 3 serie przerwa miedzy seriami 20 minuty

suplementacja stała

jesli chodzi o diete to równiez dzisiaj ratowąłem się szejkiem bo nie zabardzo mogłem jeśc

4 maj

dzisaj miał byc trening z kolega technik tajskiego ale długi weekend spowodował że wolał iśc grilować więc tylko pobiegałem i porozciągałem się

suplementacja
high kick przed treningiem (myślałem że bedzie trening) z kreatyna po bieganiu nie brałem creafighta bo nie widizałem potrzeby
nie chciałem sie zamulać żeby mócpozniej zjeść

5 maj

dzisiaj opduściłem aktywność na rzecz ładnej pogody i wylegiwania sie na plaży

wiec tylko kreatyna z supli duzo wody i izotoników

6 maj

dzisiejszy dzien również odpoczynek bierny

z supli tylko kreatyna

dieta niedzielna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ftb87 ( jestem )

Jakie wątpliwości ? Jaki cel ?

co do twojego rozkładu jest jak nasz miesiąc obecny KWIECIEŃ raz się śmiejesz a raz głową boli że wytrzymać się nie da .

Pisz sobie wyraznie to zainteresujesz ludzi . ( Poproś np Marcina ) o jakieś szablon który będzie dzielił .

TRENING
ODŻYWIANIE
SUPLEMENTACJA

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
rozkład jest taki bo nie do konca jest sprecyzowany trening
test odzywek chce prowadzić przez połtora miesiąca
i przez ten czas chce cwiczyc intensywniej
aczkolwiek nie wiem czy lepiej skupic sie na wytrzymałości
czy robić siłe tak jak poleciłes w dzienniku damiana
wszystko bedzie przejrzyscie jak dopne wszystkie szczegóły narazie chce zebrać opinie na temat teningu

suplementacja bedzie wygladac nastepująco
przed trenigiem high kick po creafight i chce te produkty brać przez ten tydzien zeby sprawdzić tylko ich działanie
w drugim tyg dorzuce jabłczan kratyny
oraz bcaa
od trzeciego dorzuce spalacz opcjonalnie porcja białka gdy beda problemy z posiłkiem

dieta to 4 posiłki dziennie
1 placek owsiany z 5 jaj i 80 gram płatkow owsianych plus jabłko
2 posiłek 200 gram twarogu 100gram pieczywa
3 100 gram ryzu 150 gram piersi brokuły
po tym posiłku jest trening
4 posiłek 100 ryzu 200 gram ryby pomidor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
Witam wczoraj juz nie zrobiłem wpisu bo póżno wróciłem z treningu i musiałem jeszcze w domu sie porozciągać
Zgodnie z planem wczoraj zacząłem suplementacje high kickiem i creafightem

Wczoraj miałem trening tajskiego trening zaczął sie o 19 30 high kicka wypiłem 40 minut przed początkowe odczucia to mrowienie na twarzy pewnie po argininie chociaz dużo w porcji jej nie ma w porównaniu np z typowo pompującymi jak mrowienie ustało poczułem tak jakby mocniejsze skupienie pisze ,, tak jakby'' bo na początku czuem sie troche taki ,,roztrzepany'' nie wiem jak to nazwać gdy zaczął sie trening ( trening opisze poniżej) to roztrzepanie sie zmniejszyło wydolność duzo wieksza niż ostatnio.

Podsumowując produkt swietny zaskoczył mnie bo patrząc po składzie to te składniki juz sie przewijały w innych produktach oczywiscie nie w takich ilościach i tak dobrane więc stawiam na synergizm działania ich bo dawno tak dobrze odrzywki nie czuułem w sensie pozytywnym bo zdarzało mi sie że mnie zamulały czułem sie dziwnie jak na speedzie


Wczorajszy trening wyglądał tak
Trening w grupie liczącej koło 15 osob
poczatkowo delikatna rogrzewka biegu trwajaca 10minut
3 minuty na lekkie rozciaganie
pozniej 3 interwały

pierwszy trwajacy 5 minut skladajacy sie głownie z cwiczen na nogi i barki czyli biegu bokserskiego przysiadów z wyskokiem, pajacyków zajaczków, jak to trener nazywa czyli takie przeskoki w podporze przodem po tym przerwa minute

Drugi to cwiczenia głownie na brzuch czyli spiecia, swiece scyzoryki oraz specia na grzbiet

trzeci interwał to 8 cwiczen gdzie przez 45 sek wykonuje sie cwiczenie a 15sek opoczywa i tak 8 cwiczeń jedno po drugim cwiczenia typowe czyli bieg bokserski krodyle z wyskokiem pajace pompki z jedna reki do góry nie pamietam już wszystkich styrałem sie na samym końcu ale bardzo szybko wyrównał mi sie oddech i po przerwie 2 minutowej którą mielismy na załozenie sprzetu nie czułem zmeczenia

Dieta wczoraj to

1 posiłek 5 jaj 80 owsianych danio
2 posiłek to 120 razowego pieczywa plus 300 gram pasty z twarogu i tunczyka
3 posiłek 80 gram pieczywa 100 piersi z kurczaka jabłko
4 posiłek 80 gram pieczywa 150 piersi
przed snem 30 gram bialka

myślałem że beda problemy z 4 posiłkiem bo z treningu wracam koło 21 30 wczoraj po treningu poszło jeszcze creafight 30 gram ale odziwo koło 22 byłem już głodny wiec wszytko wczoraj udało mi sie zmieścić

dzisiaj trening na siłowni jeden kompleks sztangowy i jeden interwał dzisiaj chce zrobic porcje high kicka zmniejsze o 1/4 i zobacze jak sie bedę czuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ftb87

"mrowienie na twarzy pewnie po argininie "

beta - alanina mrowienie to naturalna sprawa , duży mały każdy mrowienie czuje , z czasem się przyzwyczajasz i mija .


Jak chcesz na takich obrotach trenować zajmij się jedzeniem , bo szybko się przetrenujesz .

duży tych interwałów , interwały tutaj , interwały na siłowni , do tego kompleksy sztangowe które też są rodzajem interwału .

uporządkuj sobie to wszystko , bez konkretnej MAPY treningowej dojdziesz "piiiiiiii" nie wiadomo gdzie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
jak tak patrze na diete strasznie mało węgli, ja to bym na chlepie nie wyżył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja też mam wrażenie że wszyscy mają taką Dietę jak ja 2 posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
hehe ja waże 69 kilo teraz to co planuje jeść to i tak wiecej niż przez ostatni czas nie bede sciemniał że diete jest dopasowana na 100% czasami poprostu nie mam czasu musze coś na szybko zrobić wczoraj szedł chlep dzisiaj bedzie ryz co do treningów to przecież sporty wallki to jedne wielkie interwały wiec chyba nie ma sensu cwiczyc typowo kulturystycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
pamietam jak dawales foty w tchp kawał konia było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
chyba kucyka wizualnie spadłem sporo ale teraz to nie jest priorytet może kiedys wróce żeby cos jeszcze podziałać w bb narazie to co robie mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
wczoraj na siłce zrobił kompleks sztangowy nr 2 z artykułu kruszka

https://www.sfd.pl/Kompleks_Sztangowy-t50046.html

wybrałem ten bo 4 który też miał głownie stymulować kondycje i wytrzymałość był dłuższy wiec poprostu chciałem zacząć od czegoś krótszego łatwiejszego lżejszego zrobiłem 2 serie

pierwszy raz robiem taki specjalistyczny kompleks sztangowy i powiem szczerze że daje rade pierwsza seria trwała nie wiem koło półtorej minuty składała sie z 45 powt ( tam w artykule jest napisane żeby zrobić 3 serie pod rząd po 3 powt wiec 6 cw po 3 powt daje 15 powt razy 3 serie daje nam 45 tam jest napisane 30 nie wiem czemu może ja cos zle zrozumiałem)

pożniej przerwa 2 minuty i dalej to samo

cięzar sztangi był 27 kilo problemów z wykonaniem cwiczeń nie było w 3 serii siadła wytrzymałość i ciezko było dopasować szybki oddech do wykonania cwiczenia treing krótki treściwy dzisiaj czuje prostowniki

pozniej jeszcze chciałem sprubować 15- 10-5

czyli
15 podciagnięć
10 wyrzutów nóg do tyłu połaczonych z wyskokiem do góry
5 zarzutów na klatke ciezar sztangi 26 kilo

zrobiłem jedna serie

tak kontrolnie chciałem sie przekonać tylko jak sie bede czuł
i dzisiaj zgadzam sie juz z tomkiem że za dużo tego by było

bede robił tylko ten kompleks sztangowy progresja bedzie polegała na zwiekszaniu ilosci serii żeby dojść do ciągłej pracy przez 3 minuty

wczorajsza dieta to

1 placek plus danio
2 pieczywo 120 gram twaróg 200
3 ryz udko z kury
4 ryz udko

suplementacja przed treningiem high kick po creafight
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Szlifu plażowego :)- Marcin4_ IHS Team

Następny temat

Test 50/50 Redukcja by Skibeks

WHEY premium