SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze wyliczone?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Witam.
Mam 19lat i postanowiłem zabrać się do ułożenia własnej diety. Ćwiczę 3 razy w tygodniu a swoją przygodę z siłownią dopiero zaczynam.
Wzrost: 191cm
Waga: 87kg
Cel: Zależy mi na utrzymaniu wagi lub delikatnym przytyciu oraz spaleniu tłuszczu z brzucha.
Chciałbym zapytać czy dobrze wyliczyłem zawartość BTW w mojej diecie.

Kalorie: 3595kcal
Węglowodany: 1977kcal- 495g
Białko: 540kcal- 135g
Tłuszcz: 1079kcal- 120g
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 631
Jak dla mnie, jeżeli chcesz zrzucić tłuszczu trochę przy jednoczesnym utrzymaniu masy, to węgli i tłuszczów za dużo. Przy twojej wadze białko też zwiększyłbym do około 160g-180g. Tłuszczę zredukował do poziomu poniżej 100g na dzień, a węgle nieznacznie o kilkanaście gram.

"... Całe życie dążymy do doskonałości ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Czyli:
Węglowodany:480g
Białko: 170g
Tłuszcz: 90g
tak będzie dobrze?


Zmieniony przez - Harr w dniu 2011-11-06 20:49:53

Zmieniony przez - Harr w dniu 2011-11-06 20:50:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 631
Ciężko określić ile co do grama powinieneś spożywać danego produktu, trzeba wziąć pod uwagę to jaki prowadzisz tryb życia, jak wygląda twój trening na siłowni oraz musisz sprecyzować jaki jest twój główny cel. Bo jak większości wiadomo, nie da się zrzucić tłuszczu tylko i wyłącznie z jednej partii ciała a tym bardziej z brzucha, nie tracąc jej jednocześnie z innych partii, a z tym wiążę się spadek całkowitej masy. Staraj się spożywać około 2g na kilogram masy ciała, węgli tak aby podstawa dzienna została spożyta oraz aby posiłki składające się z większej ilości węgli były spożywane przed i po treningu. Tłuszcze to sam sobie odpowiedz na pytanie, skoro chcesz się pozbyć tłuszczu z brzucha to... ? A no i oczywiście dorzuć aeroby, bo bez nich ciężko będzie Ci osiągnąć efekt jaki sobie założyłeś.

"... Całe życie dążymy do doskonałości ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety

Następny temat

Dieta według Arnolda

WHEY premium