SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór supli na 2 cykle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Trochę może za wcześnie ale muszę zaplanować wydatki:D
Od 25 kwietnia chce wejść na 4 tyg. cykl:
Kreatyna+PreWorkout+BCAA do tego Vita-Min Multiple Sport Olimp. 
Od 23 maja 4 tyg cięcia 
FatBurner+Kreatyna+BCAA+Vita-Min Multiple Sport Olimp. 

Z preworkoutow: Preform Chaparral Labs,Warrior Rage Battle Ready
Pump-Bol , nox pump,noxipro ( czy może coś innego)
Do tego kreatyna(mono mnie nie zalewa ani ciut woda, więc może jakaś inna forma) 
Ze spalaczy:Hyperlean fx7,Black Mamba, Hot Body Extreme(ew. Jakiś inny.
BCAA:FitMax+Citrulina,ActiveLab z glutamina lub Olimp BCAA

Mam trochę pkt Olimp więc mozna by było na coś je przeznaczyć kreta/BCAA/witaminy

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
ankiete uzupełnij

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Wojtek mogleś pisać w jednym temacie a nie zakladać drugi

ANIS - jak prosisz o ankiete to wklejaj link, ponieważ teraz nie tak łatwą ją znalesc na forum

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-03-29 09:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)wyjdzieJeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała :foto w DT
2) wiek 17
3) waga/wzrost 78/195
4) staż treningowy po przerwie 3mc
5) cel cyklu Siła/masa(4tyg.) Wycinka(4tyg.)
6) stosowane już wcześniej suplementy :1.m.r.,whiteflood,nano vapor
7) stosowane wcześniej spalacze rx6 bpi, lipo6black,scorch,te
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : za ciemny żeby zrozumieć ten pkt
9) ilość dni wolnych od kreatyny : tydzień, jeszcze 4 pozostały
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 200g B, 250-350g WW,100g T
11)przewidziane finanse na cykl : wyjdzie w praniu
12) uwagi i sugestie: wykorzystać pkt Olimp

________________________________

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Ultimate_NOX_PUMP-opis2388.html
+
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_creatine-opis26977.html
+
https://sklep.sfd.pl/Olimp_BCAA_Xplode-opis25915.html

a na drugi etap
spalaczy juz pare brałes to wziałbym cos z tych ktore masz juz sprawdzone i z ktorego byłes zadowolony

bcaa jak wyzej skoro masz punkty do wykorzystania

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-29 10:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
A z tych pre i spalaczy co podalem co najlepsze? Za punkty wezmę pewnie jablczan kreatyny albo kre-alkalyn chyba ze jakiś matrix Olimp ma coś takiego?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
za punkty wziałbym zwykłe mono albo jak piszesz tcm,
z pre tak jak Ci napisałem NOx, najlepsze i najwiecej opinii o nim,
odnosnie spalaczy musisz poczekac na inne opinie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
z pre to Ci moge polecic : shotgun , nox tylko ten niebieski , fa napalm ( ekonomiczny i nawet niezły ) , ze spalaczy scorch , red line ultra hardcore, animal cuts ( jeśli dużo fatu ) , dy black bombs ( naprawde mocny ) dla mnie aż za, więc zostałem przy red line.

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
A tych co wypisałem, bo anis17 nie obraz sie ale to syfy...

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja miałem od X-pomp okazję przetestować Hyperlean.
Generalnie przy 2-3 kaps ryje banie ostro i nieprzyjemne zjazdy jak dla mnie, czasem nawet do 6nad ranem bez snu i sieczką we łbie
Po Tested też miałem nieprzyjemne uczucia więc postawiłem na środki bez mózgoj**ów, jak jesteś podatny to obadaj co ma Koniu teraz albo chłopaki z BF.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
Wojtekk a skąd wiesz ze to syfy?? testowałeś je na sobie żeby tak mówić? na jednych działają dobrze a na innych gorzej...
choć FA Napalm moim zdaniem mały niewypał w prochu,chyba ze w shoty

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp

Następny temat

kawa a wyplukiwanie magnezu w green magnituge

WHEY premium