SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór supli na redukcje + zapytanie o sklep

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, startuje właśnie z redukcją a nigdy nie stosowałem supli na redukcji więc chciałbym abyście mi polecili jakiś dobry zestaw na redukcje diete i trening mam rozpsisaną na 3msc i na tyle czasu chciałbym źeby zakupiony zestaw mi starczył do tego jakaś przedtreningówk by sie przydała.
Dodatkowe jest moje zapytanie o sklep z odżywkami gdzie mogłbym to wszystko kupić w systemie ratalnym najlepiej w santander consumer banka.
Czemu raty? Ponieważ podejrzewam że tali zestaw może wynieść mnie ok. 300zl to wolr spłacać po 100zl z lekka nawiazką co msc niż całość odrazu, a przy okazji zdolność kredytowa wyrabia się większa:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Po pierwsze ankieta:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
Po drugie, myślę że nie ma sensu u Ciebie stosować jakichkolwiek odżywek skoro jeszcze nie zacząłeś redukcji. Najpierw pojedź na samej diecie, suple dodaj później, ale wypełnij ankietę, zobaczymy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy

Następny temat

Co zamiast krety

WHEY premium