SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 74kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Witam chciałbym się dowiedzieć czy w miarę prawidłowo zdrowo sie odzywiam , Ćwiczę od około 4 miesięcy trening 3 razy w tyg pory treningów rózne czasami chodzę o 7 rano czasami o godzinie 16 17. Mój wzrost 180 waga 74 kg .

Rano 7
Płatki owsiane z mlekiem + 2 jajka + orzechy włoskie
godz 10
Ryz + Piers z kurczaka lub indyka jakies warzywa
czasami chleb pelnoziarnisty z wedlina z indyka
godz 13 14
jem to samo co wyzej robie sobie przewaznie tyle jedzenia
aby starczylo mi na 2 posilki
godz 18
Makaron do tego przewaznie piers z kurczaka albo z indyka warzywa

godz 21
Serek wiejski z warzywami , makrele w sosie pomidorowym twarog poltlusy zalezy co mam w lodowce :)

Dziekuje i prosze o sprawdzenie mojej diety z góry dziekuje i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
W jaki sposób chcesz żebyśmy to zrobili? Przecież jest to związane z ułożeniem całej diety. Ułóż ją i daj do oceny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Dodam ze nie wazę jedzenia .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Wieczorem godzina 20 21 jem serek wiejski twaróg z jogurtem naturalnym lub filet z makreli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Nie ważysz jedzenia, nie sprawdzasz kaloryczności, więc jak planujesz modyfikować dietę gdyby przytrafił się zastój?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Przydałoby się więcej informacji, najlepiej wrzuć ankiete.
Nie wiemy jaki jest Twój cel, przez co nie da się określić jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Produkty w Twoim planie żywieniowym są zdrowe aczkolwiek jeśli nie będziesz ich dostarczał w określonych ilościach to nie wiele to wniesie.


Zmieniony przez - zuras w dniu 2016-12-11 20:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Powiem tak dopiero zaczynam skoro zacząłem ćwiczyc chcialbym do tego w miarę zdrowo sie odzywiac jem po prostu no jakby to powiedzieć na oko:) wiadomo od czegos trzeba zacząc zastąpilem chleb jasny na chleb ciemny ziemniaki na ryz, makaron mięso tylko i wyłacznie pierś z kurczaka lub indyka do tego jakieś warzywa . Jestem kompletnie zielony więc prosilbym o pomoc ile tego mam jeść i jak i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Jakich informacji ? i jaką ankietę jak juz mówiłem jestem w tym zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 74
Wzrost : 179
Obwód klatki : 98
Obwód biceps : 34
Obwód talii : 85
Obwód uda : 57
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia -raz w tyg pilka nozna
Odżywianie : tjw
Cel przybranie na masie ale chciałbym za razem byc wyrzezbiony
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w pełni zdrowy:)
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zadnej jadlem co popadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Nie wiem jak wyglądasz, ale jak nie masz problemu z poziomem tkanki tłuszczowej to możesz wziąć się za budowanie masy mięśniowej. Liczenie i ważenie by Ci sporo ułatwiło.
Jak jesteś kompletnie zielony to szukaj potrzebnych artykułów, których jest mnóstwo tu na forum.
Tu masz zbiór linków i czytaj tematy, które Cie interesują: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
Na razie jedz wg tego co sobie ułożyłeś i czytaj, a później wprowadzaj zmiany w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii w diecie na mase ?

Następny temat

72kg ocena diety

WHEY premium