SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na wyjazd.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Proszę o porady w tym temacie . Otóż niedługo jadę na obóz wędrowny w sumie z dojazdami będzie to trwało 6 dni. Przyda się taka odskocznia od jakichkolwiek ćwiczeń - wykorzystam to jako okres regeneracyjny.Czy mogli byści doradzić mi produkty ,które mogę ze sobą zabrać,jakaś sucha żywność , puszki , szybkie potrawy do przygotowania na ten okres. Bo przecież nie wezmę ze sobą pudła na jedzenia z kurczakiem i ryżem. Aktywność fizyczna nie będzie wysoka wiec może byćtroche mniej węgli , niż w obecnej diecie .Myślałem nad tym aby kupić kilka puch tuńczyka, wafle ryżowe, migdały , białko mam, jajka jakos se poradze bede pichcił o ile da rade ;p Chciał bym aby jakoś i ilość pożywienia mniej wiecej oscylowała w wartośiach jakie mam w obecnej diecie.

Dotychczasowa dieta jaką prowadzę jest w sumie na 0 , lekki + i ma się tak:

1. 100g platkow ows+5 jajek+15g econo+10g migdalow + 20g siemienia lnianego +300ml mleka
2. 50 g ryż kasza jeczmienna/gryczana+100g kurczaka +10 ml oliwy +warzywa
3. Jako przedtreningowy to : 100g brązowego ryżu +100g kurczaka
4. Po treningowy:100 g białego ryżu +100g kurczaka
5. 50 g kasza jeczeminna/gryczna +100g kurczaka+10ml oliwy + warzywa
6. Twaróg półtłusty 200g +15 ml oliwy + 10 g białko econo do smaku + warzywo
Wartości: B-2,7g z tego 79% to zwierzęce / T-1,3 / W-4,3 . Wychodzi około 3000 kcal.

Dodam , że ta dieta twa już jakieś 1,5 miecha bo jest przerwa od siłowni na rzecz gimnastyki . Jednak po obozie dowalam do tego 3x siłownia w tygodniu,a co za tym idzie zwiększenie ilości pożywienia.


Proszę o ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi i rady odnośnie jedzenia na wyjazd. Dziękuje.
Wiek:22
Waga:72
Wzrost:175
Staż:3 lata( z lekkimi przerwami-jeżeli chodzi tylko o siłownię)

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-06-25 11:15:43

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-06-25 11:18:51

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła warzyw

Następny temat

Dieta na masę , do sprawdzenia

WHEY premium