SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny 93 kg oponka na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Witam
Mam 26 lat 93kg 173cm
Cel masa mięśniowa.
Na brzuchu spora ilość tłuszczyku zebrała się przed rozpoczęciem treningów i zastosowaniem diety, oponka powiększyła się (złe odżywianie , siedzący tryb życia.
Po rozpoczęciu treningów miałem dietę , w której przyjmowałem ponad 400g Węglowodanów dziennie.Oponka rosła więc postanowiłem przyciąć o połowę węgle
Obecnie moja dieta wygląda tak jak poniżej. Proszę o ocenę i poprawki ewentualne:
Z suplementów przyjmuję aminokwasy BCAA w ilosci 3 kaps po treningu z vitalmaxa






Zmieniony przez - Zakar w dniu 2013-03-24 12:25:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Pomóżcie Panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Wg mnie trochę za dużo węgli i ten twaróg po treningu nie pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 174cm i 92kg wagi i redukuję się na 2,7k kcal w tym 190g białka i 400g węgli, wiec nie wiem czemu ich sie tak boisz...
wybrałbym jedno główne źródło energii - albo fat wysoko i nisko węgle albo odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
boje się ponieważ przy dziennej dawce 400g węgli oponka powiękdzyła się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opona sie nie robi od wegli/tłuszczy, tylko od nadmiaru kcal, możesz jeść białka tyle że będziesz na plusie kalorycznym to będziesz tył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Zamiast tego wątpliwej jakości chleba razowego daj inne źródło węgli: owsiane/kaszę/ryż brązowy. Twaróg po treningu wywal, jak nie masz pomysłu to daj więcej wheya.
Polędwica sopocka to lipne źródło białka, w ogóle zastanowiłbym się nad zbilansowaną, cc lub lc. Dosyć mało białka tak czy siak, kcal podbijesz oliwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Mało białka ? Staram się jeść ok 2g na kg wagi ciała ważę 93kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta... co dodać?

Następny temat

Dieta redukcyjna i problem z watroba :(

WHEY premium