SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 18 lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 167
Płeć :

Wiek : 18 lat

Waga : 76

Wzrost : 195

Cel treningowy : przybranie masy

Staż treningowy na siłowni : 0

Uprawiane inne sporty : Do ubiegłego roku windsurfing przez 7 lat

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Raz w tygodniu siłownia, w domu drążek i w planie hantelki.

Cześć, po roku przerwy od trenowania windsurfingu zabieram się z powrotem do roboty :)
Mój cel to typowa masa, której zawsze bardzo ciężko było mi przybrać. Przez pierwsze dwa miesiące będę trenować raz w tygodniu na siłowni + regularnie drążek, pompki, brzuszki itp. Wiem, że nie jest łatwo na tym przybrać masy, no ale będę się starać ;)
Ułożyłem sobie dietę i chciałbym dostać od was jakieś przydatne uwagi. Pomiędzy posiłkami "dom 1" i "dom 2" będzie trening. Obiad w zależności od mamy będzie wyglądać typowo dla polskiej kuchni, ale cała reszta posiłków jest w całości pod moją kontrolą.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dieta dobra, urozmaicona. Tylko te szynki w oczy kolą, ile % mięsa ?
organizacyjnie za to będzie stusunkowo trudna do realizacji, 80 g ziemniaka to 1 ziemniak, max 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 167
Z pierwszymi czterema posiłkami raczej sobie poradzę, obiad wiadomo- domowy, ale będę starać się w niego ingerować. Pomyślę jeszcze nad ostatnimi dwoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 167
Jakaś ryba- tuńczyk, albo makrela pewnie lepsza od szynki?
Generalnie będę starał się utrzymywać te 8 posiłków, ale po kilku dniach na 3000 kalorii zastanawiam się jak to będzie z miejscem w brzuchu ;p


Zmieniony przez - WindWaver w dniu 2014-09-01 20:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ryba, wołowinaa, podroby, jajka 1000 razy lepsze od szynki ważeny by były neiprzetworzone, żadne puszki tylko czyste mięso
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 73kg

Następny temat

Prosze o ocenienie diety redukcyjnej

WHEY premium