SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 379
Witajcie. Mam 17 lat, ważę 72kg, wzrost 173. Ułożyłem dietę na swoją kieszeń jakie tylko mogłem gdyż dążę do celu który sobie postawiłem, każdy grosz przeznaczam na dietę i treningi dorabiając jak się da. Dostałem ostatnio kupe odżywek Gainery i Białka od znajomego z którego własnie konta piszę. Swoją dietę chciałbym podeprzeć o około 30% suplementacji gdyż mam tego dużo a na dietę kupę kasy nie mam, doskonale o tym wiem ze bialka gainery i kreatyny nie zrobia ze mnie kawału chłopa, wrecz sezonowca ktory rozwiazanie problemu opiero o odżywki, wiec prosze o zrozumienie mnie ze nie mam za duzo pieniedzy na diete a wiem o tym ze jest wazna. Więc proszę o skorygowanie i pomoc. Z gory dziekuje.


6:30
Płatki owsiane 70g
mleko 200ml
rodzynki 20
Orzechy włoskie 50
Odżywka białkowa

Posiłek 11:00-12:00 (szkoła) :
oliwa 30g
Kanapki z mięsem (szynka, polędwica itd)
chleb ciemny 100g
warzywa
Białko/Gainer

15:30 Przed treningiem:

ryż brązowy 100g
pierś z kurczaka 150g

16:30 TRENING

17:30
Gainer

18:00
Makaron lub ryż ciemny ew. kasza 100g
Pierś z kuraczaka 150g

Posiłek 20:00
Ser Biały/Serek Wiejski 200g
Warzywa
Oliwa z oliwek 40g

22:00 Przed snem Białko

Mam także do was pytanie. Czy po treningu mogę wcinać ziemniaki? Czy między posiłkami mogę wszamać Snickersa na podbicie KCAL ew. pić gainera? Czy w dni nie treningowe w dzien mogę jeść jajka,sery?

Czy moja kolacja może także wyglądać tak?

Jaja całe gotowane
Warzywa
Tu raczej obcinam oliwę bo jaja mają dużo tłuszczy.

Dodatkowo każdego dnia biorę Witaminy + BCAA.

Z gory dziekuję za pomoc dla świeżaka. Pozdrawiam!

Pozdrawiam Vanderley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wygląda ok gainer tylko po treningu
ziemniaki jak najbardziej

możesz jeść
ale snikersa daruj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
jak na początkującego Twoja dieta jest ok!)rozumiem Twój ból jeśli chodzi o kase ale widać że jesteś zaradny i sobie poradzisz!)ja bym skrócił przerwy między posiłkami,jedz co 2-3godziny!te długie przerwy spowodowane są pewnie przez zajęcia w szkołe? więc jeżeli nie masz czasu wypij shejka z odżywki białkowej lub gainera!
do drugiego posiłku dodałbym serek wiejski(możesz go kupić w biedronce producentem jest piątnica a cena niższa niż za oryginał)jeśli chodzi o pytanie co do kolacji to godzine przed snem radziłbym zjeść pół kostki chudego twarogu lub serek wiejski bez wengli(białko z twarogu będzie się dłużej wchłaniać co da Ci zabespieczenie przed katabolizmem)co do jajek i serów to powinieneś je jeść bez względu czy to jest dzień treningu czy wolne bo te produkty są bogate w białko a one buduje twoje mięśnie!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 379
Dzieki. Stażu mam juz prawie 2 lata, co do serka to znam te produkty. Ok daruje batony, co do szkoły to ja miche często zaganiam na lekcjach bo lekcje są banalnie proste jak dla dałnów więc ucze sie w domu :P:P Więc z tym jest luzik. Dzieki za pomoc. Pozdro :)

Pozdrawiam Vanderley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do poprawki.

Następny temat

Temat forumowicza Wampirate - pytania i odpowiedzi

WHEY premium