SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4577
Robię teraz plan na siłę, potem chciałbym plan na masę. Codziennie dostarczam ponad 2g białka/kg masy ciała. Przy 185 cm wzrostu ważę 79 kg. Czy wystarczy spożywać normalnie codziennie dużo białka (~2 g/kg masy ciała) aby zwiększały się obwody mięśni czy muszę również przejść na dietę masową (dodatni bilans kaloryczny i więcej węglowodanów i tłuszczów) i nabrać przy tym tkanki tłuszczowej? Chyba wiadomo o co mi chodzi - chcę przybrać na masie mięśniowej, lecz bez nabierania niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Wystarczy trzymać się diety wysokobiałkowej i zmieniać jedynie plany treningowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
dodatni bilans kcal i duzo wegli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4577
No ok, wiem, ale wytłumacz dlaczego, skoro mięśnie się odbudowują z białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4577
Ktoś wyjaśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26470
wegle Ci uzupelniaja glikogen ktory trcisz podczas wysiłku tłuszcze sa potrzebna dla zdrowia...Musi byc nadwyzka kaloryczna jesli robisz mase,poczytaj troche...

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2kg w dni? coś tu nie gra

Następny temat

trening na masę w połączeniu z basenem

WHEY premium