SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dieta masowa powoduje p. mięśni czy tłuszczu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Tak sie zastanawiam bo zaczynam cwiczyć i nie wiem czy brać tą diete na masę ponieważ swoje waże i nie chce więcej tłuszczu. Jak to jest przy tej diecie jest przyrost tkanki mięśniowej czy tłuszczu? Oczywiście dieta ta bedzie wspułpracować z ćwiczeniami. ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
chlop sam musisz ocenic ja teraz robi mase i jakos zyje z tluszczem. a na plazy nie trzeba koniecznie wygladac jak Apollo

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
rozwijaja sie miesnie i tluszcz tez. to normalne przy nadwyzce kalorycznej. chociaz to tez zalezy od diety, budowy ciala no i aktywnosci. generalnie przyrost tkanki tluszczowej na masie jest nieunikniony u wiekszosci osob.

napisz ile wazysz, procent tluszczu i wzrost to a najlepiej sam ocen na czym ci zalezy, zeby wybrac odpowiednia diete.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta masowa powoduje przyrost masy mięśniowej i niestety również tłuszczowej , a dieta redukcyjna powoduje spadek tk.tłuszczowej oraz niestety masy mięśniowej taka niestety prawda...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
hehe. latwo sie to pisze innym no nie Rothen

ale niestety sama prawda. trzeba zacisna zeby na masie i jechac z koksem a pozniej sie ladnie wyrzezbic zeby innym szczeny poopadaly

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Narazie ważę 77 kg, ile procent tłuszczu to nie wiem..... narazie planuje trening na masę i diete masową. Aha wzrost 180 cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
A co jakbym ćwiczył na masę ale nei trzymał diety tylko jadł tak jak w każdy normalny dzień ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
znacznie mniejsze efekty treningu. nigdy nie wiesz czy zjadles odpowiednia ilosc kalori, ile BTW. jak chcesz naprawde dobrych rezultatow to dieta niezbedna.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Czyli mając diete będę silniejszy i będe miał większe przyrosty tak? Myślę że zrobie taką żeby aż nadto nei przekraczała poziomu mojego zapotrzebowania ale zeby była bogata w bialka ww itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
https://www.sfd.pl/temat173140/

link do ukladania diety na mase.

i nie kombinuj lepiej tylko uluz sobie normalnie

dodaj do wyliczonego zapotrzebowania 300 kcla i obserwuj swoj organizm. brak przyrostow-dodajesz jeszcze 200kcal. za bardzo sie otluszczasz-odejmujesz 100kcal z ww.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw. ja bym zaczoł od diety na mase żeby coś zbudować a potem możesz to odsłaniać

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
ale jak jest gruby to ja bym najpierw zrzucil to na wakacje bo i tak sie nie wyrobi z masowaniem i redukcja i po wakacjach masa pozniej redukacja by na nastepne wakacje miec umiesniona plazowa sylwetke:)

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem....

Następny temat

prosze o sprawdzenie diety

WHEY premium