SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny 3500kcl i pare pytań.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 979
Wstępnie ułożyłem sobie dietę, z racji tego ze pracuje na zmiany godziny posiłków nie będą zawsze stałe oraz pory treningów. Jak po pierwszych i nocnych zmianach w miare moge przestrzegac godzin posiłków tak przy zmianach drugich trening musze zrobić rano do godziny 12.
Za wszelkie sugestie będę wdzięczny co zmienić, co dodać itp. Starałem sie skupić na tym aby 3 posiłki (sniadanie, przedtreningowy i potreningowy) były w miarę bogate w białko i węglowodany. Starałem sie kierowac zasada 2g białka/kg , 5g ww/kg i 1g tłuszczu/kg i z tego wyszło mi prawie 3500kcl na moja mase ciała czyli 96kg przy 190cm a z wyliczeń zapotrzebowania kalorycznego wyszło 3160kcl...

Treningi robie 4 razy w tygodniu po 80minut, mam za sobą obecnie 3 miesiące systematycznej siłowni, bez diety( staralem sie jesć zdrowo i bogato w białko i wegle , ale bez diety) . Z siłownią mam do czynienia od wielu lat, lecz w bardzo czestymi przerwami.

W dni nietreningowe obciąć trochę węgle czy zostawic tak jak jest?? NIe chciałbym zbytnio nabrac tkanki tłuiszczowej bo obecnie mam jej około 14% i chciałbym aby tak zostało.






Zmieniony przez - pk38a w dniu 2014-08-31 10:54:00

Zmieniony przez - pk38a w dniu 2014-08-31 10:56:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak smażona ta pierś i na czym ?
jeżeli pracujesz na 2 zmiany to po prostu odwracasz godziny posiłków i jesz tak żeby Ci pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 979
Pierś myslałem na patelni na oliwie ( nie wiem czy sie do tego oliwa nadaje??) . Zastanawiam się jeszcze czy dodawać cos do posiłku przed snem bo troche ubogo wygląda, ale nie chce z drugiej strony przesadzac ze składnikami odzywczymi bo musiałbym cos obciąc z innych posiłków zeby bilans białek sie zgadzał i tłuszczy. Dietę będe starał się modyfikować ( ułozyc sobie przynajmniej ze dwie jeszcze o podobnych wartościach odżywczych tak aby je zmieniac co tydzień). I co z tymi węglami w DNT, obcinać czy zostawic tak jak jest?? Może w porach posiłków przed i po treningowych poobcinac wtedy troche wegli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
do krótkiego smażenia pierś może być
jeśli się nie zalewasz szybko to zostaw jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 979
Od jutra zaczynamy więc z dietą, zobaczymy po tygodniu, dwóch... jak z waga Tak aby sie właśnie nie zalać za bardzo tłuszczem, treningi mam zazwyczaj dosyć intensywne więc myśle ze powinno być ok, ale to zobaczy sie z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
rotuj węglowodanami, jak widzisz że idzie za szybko to zmniejsz, a jak za wolno to zwiększ, obserwuj pas obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 979
Ok, dzięki, pojade na tej diecie przez tydzien czasu a poźniej ją zmodyfikuje na kolejny tydzien np dodając jajka a ujmując pierś z kurczaka, jakąs wołownike itp, zobaczymy co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 979
Zmodyfikowałem nieco swoją dietkę. W dni nietreningowe ucinam 100g ryżu i makrele wedzoną. A w treningowe tak jak nizej.






Mineły dwa miesiące ćwiczeń 4 x w tygodniu i diety. Masa poszła jakieś 1,5kg do przodu, czyli jak dla mnie średnio... Biorac pod uwagę, że diety przestrzegam i staram sie cwiczyc intensywnie przez 1,5h dziennie. Patząc na moją diete zastanawiam sie czy nie za mało jest białka zwierzęcego?? Bo wyszło mi jakies 123g zwierzęcego, co daje 1,2 g na kg masy ciala, plus reszta roslinnego. W bilansie nie powinienem miec tych 2g samego zwierzęcego plus reszta roslinnego ktorego nie wliczam do bilansu??. Poniżej poprawiłem troche rozpiske diety ( warzyw nie wliczam w bilans ) Jakie wasze opinie na ten temat???







Zmieniony przez - pk38a w dniu 2014-11-05 12:19:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie lezy problem, kilogramy w miejscu

Następny temat

Początkujący, co i jak ?

WHEY premium