SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla kobiety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, prosze o pomoc doświadczone osoby , mój problem to zbyt widoczne mięśnie. Nie jestem kulturystka ani nie chce nią byc. Lubię ćwiczyć , ale w domu po swojemu , byc moze mam predyspozycje gdyż będąc na sali ludzie myślą ze spędzam godziny na siłowni. Czytałam o diecie redukcyjnej i doszłam do wniosku ze jem głownie produkty zalecane na tej diecie - nieświadomie , nie liczę kalorii i jem to co lubię i nie chodzę nigdy głodna . chciałabym osiągnąć efekt zasłonięcia mięśni odrobinka tłuszczu . Przy czym nie chodzi o przytycie czy roztycie , podoba mi sie wysportowana kobieca sylwetka, ale nie przesadnie wyrzeźbiona . Oglądając zdjęcia kulturystek widziałam ze na "redukcji " wyglądają całkiem inaczej niż normalnie . Wiec jaka dieta jest na ten "normalny " wygląd ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Może wrzuć najpierw jakieś zdjęcia poglądowe to ktoś lepiej będzie mógł Ci doradzić co możesz zrobić ze swoim ''problemem''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A nie chcesz tak przypadkiem oddać, taka wymiana fet za mięśnie ;o? ; )

A tak poważnie, to j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Wrzuć zdjęcie sylwetki , ankietę działu i jadłospis :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej kokosowy, wiórki kokosowe?

Następny temat

Dieta na masę mężczyzna

WHEY premium