SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta+zdrowie/prosze o rzut okiem;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Po dlugiej obserwacji i roznych probach dieta low carb najlepiej wplywa na moj stan fizyczny oraz psychiczny
Przedstawiam przykladowe posilki bez dokladnych wartosci
Prosilabym o informacje czy dobrze komponuje posilki pod katem LC

Sniadanie: jajecznica+maselko+papryka+cukinia / omlet z platkow owsianych z jajekim na slono(daje ziola) lub na slodko (daje rodzynki)
II Sniadanie: migdaly ok 25g/twarog z pomidorem/ser zolty /avocado
Obiad: Piers z kurczaka z brokulami+oliwa z oliwek
Kolacja: Makrela wedzona z pomidorem

Biore tran z watroby rekina
Pije ok dwie kawy zaparzane
Trenuje taniec+pilates

Czy moge sie trzymac takiego rozkladu?
Zalezy mi na utrzymaniu gl. zdrowia i dobrej kondycji fizycznej i psychicznej organizmu ???
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
oki nie jem chleba prawie wcale :) to dobrze ze jest zbedny
Na podstawie pomocy ktorej uzyskala sproboje cos z ww zrobic okolo i po treningu( jakos porzadnie ) i zobaczymy jak moj organizm bedzie sie czul:)
Dziekuje za pomoc :) za jakis czas napisze czy to mialo sens i jakos wplynelo!
Pzdr ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
moze byc ale chcesz palic fat bo jak nie to daruj low carba,po pewnym czasie mzoe braknac ci pary do zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
za mało posiłków to na pewno ....
można byłoby zmienić ten twaróg na mięso lub rybę jakąś
nie jeść codziennie wędzonych produktów
a co do lc zastanowiłbym się
czy nie lepiej policzyć i spróbować carb cycling ? na poczatek gwarantuje Ci że mniej zmęczy psychikę i zapoznasz się jak to wygląda

LC stosowałbym z większą wiedzą i doświadczeniem (nie twierdze że nie masz wiedzy ale uważam że trochę trzeba wiedzieć o swoim orgazniźmie by taką dietę zacząć i wiedzieć jak reaguje na określnoe jedzenie) pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Zalezy mi zeby moj sposob odzywania urzymal moja wage , wzmocnil miesnie i psychike - nie zalezy mi na duzych miesniach ale na sile, wutrzymalosci i szybkosci.
Dzieki LC psychicznie czuje sie lepiej (wiecej bialka i tluszczu)
Na temat carb cyclig mam slabe pojecie;/ ale doczytam i policze i pomysle:P:P
Za malo poslkow??
Mam jeszcze jedno pytanko czy LC moze bym moim stalym sposobem odzywiania ???
Dzieki za odpo Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Jeżeli dużo się ruszasz Odpuść LC . uwierz mi , że na LC po prostu zabraknie Ci sił pewnego dnia , to nie jest dieta pod treningi jakie wykonujesz. Zastosuj zwykłą zbilansowaną dietę albo lepiej carb cycling , wystarczą dobre węglowodany i na pewno będzie ok .. Na LC wytrzymałosci i szybkości nie zbudujesz. Myślę , że to co przeżywasz to plebaco z powodu zaczęcia diety .

Jeżeli dajesz radę tak ciągnąc możesz zastosować LC na stałe , zrób sobie jeden dzień w tygodniu np niedziela z węglowodanami aby organizm nie zapomniał co to w ogóle jest hehe .



Zmieniony przez - Libos w dniu 2009-08-27 18:55:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
To prawda ze czuje oslabienie a zeby zaczac trening musze wypic kawe. W silowych cwiczeniach idzie mi lepiej ale w wytzrymalosciowych, szybkosciowych czuje sie ociezala (zawsze smigalam rowno;)
Robie sobie sobote ww a w ciagu tygodnia ww szukam w platkach owsianych, otrebach czy zarodkach pszennych
Zastosowalam LC zeby zwiekszyc metabolizm i zobaczyc reakcje organizmu jak sobie radzi ze zwiekszona podaza bialka i tluszczu..
Czy to normalne ze czuje sie "ociezala" podczas zwinnosciowych cwiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
To normalne dlaego , że brakuje Ci dopalacza jakim są węglowodany , dlatego też proponujemy Ci carb cycling lub zbilansowaną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Libos dzieki za odp poczytalam o CC i mysle ze dobrze mi wskazaliscie ale jeszcze potrzebuje czasu na doczytanie wiec narazie zostane na LC zwieksze ilosc posilkow i zobacze jak sie czuje jak w DT bede dawala wiecej ww :)
Dzieki Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy przykładowo 10 wskazówek żywieniowych może być kolejną z alternatyw? To jakby nie było też troche low carb ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
10 wskazówek to jakby LC ? w którym miejscu niby?

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-08-28 07:30:04

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Węgle na śniadanie i okołotreningowo, a w dni bez treningu tylko z warzyw, prawda? Więc do zbilansowanej troche brakuje jak dla mnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta czyli co zmienić a co zostawić

Następny temat

Dieta[masówka] do oceny

WHEY premium