SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny i gainera.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Remik7 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Witam, chciałbym dowiedzieć się jak dobrze dawkować kreatynę oraz gainera.

Kreatyna - https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis225.html

Gainer - https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html

Chciałbym się zapytać jeszcze, czy odżywki powyższe są dobre. Mam 16 lat, ważę 61kg, mam 172cm wzrostu i zaczynam robić aktualnie masę. I czy ten gainer nie wyleje mnie tłuszczem, bo tego się najbardziej obawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dział junior bedzie odpowiedni dla Ciebie, przenosze
zacznij od czytania tematów podwieszonych w dziale

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-01-12 23:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joooooker18
Witam, chciałbym dowiedzieć się jak dobrze dawkować kreatynę oraz gainera.

Kreatyna - https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis225.html

Gainer - https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html

Chciałbym się zapytać jeszcze, czy odżywki powyższe są dobre. Mam 16 lat, ważę 61kg, mam 172cm wzrostu i zaczynam robić aktualnie masę. I czy ten gainer nie wyleje mnie tłuszczem, bo tego się najbardziej obawiam.


Odżywki są okej. Gainer nie zaleje Cię tłuszczem jak będziesz miał dopiętą dietę.

A odnośnie dawkowania to kreatyna:
- Dni treningowe: 5g na czczo, 5g po treningu
- Dni nietreningowe: 5g rano

Gainer możesz zastosować np. po treningu (dawka - zależna od Twoich braków w diecie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tylko czy będziesz potrafił wykorzystac potencjał kreatyny?
jest dieta? jaki staż? 16 lat widze dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Nie za mało te 5 g? Bo jest napisane, że dla osób rekreacyjnie 5-10, a ja na siłowni kuję 6-7 razy w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dni nietreningowe stosuje się 5 g, tyle w zupełności wystarczy. Treningowe 10g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
nie patrz nigdy co jest napisane na etykiecie;)
Dawkowanie masz dobrze rozpisane przez kolegę wyżej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Remik7
tylko czy będziesz potrafił wykorzystac potencjał kreatyny?
jest dieta? jaki staż? 16 lat widze dopiero


Myślę, że tak. Jeszcze nie mam diety, staż, rok temu 6 miesięcy i teraz też robię 6 miesięcy, ale zaczynam dopiero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to bym sie wstrzymal jednak z tą kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Remik7
to bym sie wstrzymal jednak z tą kreatyna


Ale strasznie mi zależy na tym, żeby urosnąć w te 6 miesięcy, bo robiłem rok temu i miałem małe efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joooooker18
Remik7
to bym sie wstrzymal jednak z tą kreatyna


Ale strasznie mi zależy na tym, żeby urosnąć w te 6 miesięcy, bo robiłem rok temu i miałem małe efekty.


To zadbaj o dietę, bo tu leży twój problem. Jeśli jej nie będziesz miał to nie urośniesz ni centa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
A czy ktoś z panów powyżej umiałby rozpisać dietę? ew. gdzie się zgłosić, bo za bardzo nie ma kto mi pomóc w tych tematach, a sam nie chcę rozpisywać, bo jest trudno i nie umiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na mięśnie brzucha. Jakie są najlepsze. Mój przykład !

Następny temat

Dieta na masę, poproszę o ocenę

WHEY premium