SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze gainera i białka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 186
Witam,

mam taki problem, jak wiemy do końca miesiąca pozostało jeszcze sporo, a u mnie w portfelu już pustki.
Jak na złość kończy mi się gainer (Mutant Mass).
Gainer jest b ważny w mojej diecie gdyż zastępuje drugi posiłek (brak czasu w pracy na coś konkretnego). Dlatego chciałem zapytać jaki gainer i białko (ale w sumie max 100 zł) można kupić? Nie zależy mi na jakichś wielkich pudłach, wystarczy, że starczy do końca kwietnia.
Ilość spożywanego gainera w ciągu dnia (tylko w dni powszednie, bez weekendów) - ok 100 g
Ilość spożywanego białka w ciągu dnia - ok 35 - 50 g
Z góry dziękuje za pomoc:)
Pozdrawiam

PS
czy w diecie dozwolone są rodzynki w czekoladzie na śniadanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
activlab poecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 186
A coś z większą zawartością białka? (ok 20 g?) i ponawiam pytanie o rodzynki w czekoladzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
zależy ile ich chcesz jeść, ale to sam cukier, głównie czekolada także rodzynki tak, ale nie w czeko.

po co większa, większy koszt a białka am jest o 5g więcej, lepiej dosypać np. WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zjazd wagi + mięśnie

Następny temat

Zredukowanie tkanki tłuszczowej, ocena treningu, zwiekszenie masy miesniowej

WHEY premium