SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny i gainera.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Witam chciałem zapytać jak dawkować kreatyne i gainera? Mianowicie po których treningach bo uprawiam piłkę nożną, którą trenuje 4 razy w tygodniu i 3 razy w tygodniu siłownia. Poniedziałek trening 18:00 + siłka 14:00 Wtorek trening, Środa - siłka, Czwartek - trening, Piątek trening, Sobota - siłownia. Treningi piłkarskie mam o 18. Więc nie wiem czy po treningach mam zażywać tą kreatynę czy po siłowni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
kreatyna to nie lek
nie musisz brać na czczo
poza tym niektóre leki również należy stosować na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Dodam że mam 18 lat, wzrost 170 i waga 60 kg. Moim celem jest wzrost siły i rzeźba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
siła czy rzeźba ?
z wyszukiwarki korzystałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
nie ma znaczenia po ktorych treningach bedziesz jadl krete, pełna dowolnosc

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
A jak ją dawkować? bo na opakowaniu (kreatyna Olimp w tabletkach) napisane mam że 4 tabletki po treningu, a na różnych forach czytałem że stosować rano i po treningu. Na etykiecie kretki jest tylko napisane że po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
w dni z siłownia zarzucił bym też rano :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
DT: 5g rano i 5g po trenie
DNT: w ciągu dnia, może być rano
A gainer to wiadomo Możesz go po treningu jeśli zdarzy się, że nie będziesz w stanie szybko przyjąć posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
A polecilibyście coś może żebym coś do tego dorzucił? Nie wiem czy lepsze będzie białko czy gainer. Dodam że chodze na siłownie regularnie od 6 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
to czy gainer czy odzywka bialkowa zalezy od tego czego w diecie Ci brakuje, my nie wiemy jak wyglada Twoje odzywianie wiec nie mozemy Ci tego powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
a jak rano brać kreatynę , jedni piszą że nad czczo inni że po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
nie ma wiekszego znaczenia, chociaz 90% ludzi bierze przed

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyna ?

Następny temat

Black devil od Hi teca , skutki uboczne , wiek?

WHEY premium